Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İdrar yaparken sol tarafımda yanma sorunu yaşıyorum?

irmakgokdeniz

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Iyi akşamlar herkese idrar enfeksiyonu yla başladı ve 40 gün sürdü antibiyotik iğne böbrekler de şişme araştırmalar kültür tahlil sintigrafi en tomografi en son doktor aktif mesane sin dedi söylediği şeyler bende var fakat benim sorunum idrar yaptıktan sonra sol tarafımdan yukarı yanma oluyo vezifix diye ilaç başladı sizden yorumlar bekliyorum başka doktora gitmeli miyim 3 doktor gezdim hepsi nerdeyse aynı şeyleri soyluyor

Öncelikle gecmis olsun...ayni sorun bendede vardi...20 ay oldu of lu olali..200cc mesane hacmim vardi...karnimin uzerine dokunmam bile mesaneyi aktiflestiriyordu...her dr kendin bildigi ilaci yaziyor..uropan basladi ilk dr sonrasinda spasmex e gectiler 1,5+1,5 3gunluk sonra pek faydasi olmadi..sonra baska bir dr toviazi deneyelim dedi..8mglik toviazla sikayetim baya bi azaldi..bazi dr lar ilac firmalariyla mi ne anlasiyorlar?ayni dr a kontrole gittigimde yine spasmex yazmaya calisiyor :))baska dr lari ve ilaclari denemekte fayda var...

Sagolun bilgi için kafam karışık bitmiyo benim aslında çok sık idrara gitmek gibi bir sıkıntım yok ama doktor herseyi araştırdım sonuç aktif mesane hastalığı bir kaç bilgi verdi gönderdi mesane falan olculmedi

Sintigrafi, tomografi çekildi diyorsunuz. Bunlarda ölçüm yapılmıştır.

Ama içiniz rahat etmiyorsa elbette bir başka doktordan görüş almanız hakkınızdır.

Evet 2 kez tomografi ilaçlı ilaçsız ivp sonra sintigrafi kac kez kültür ama sonuç sol tarafımdan yanma idrar yaptıktan sonra hala bit miyo kafam takılıyorum bu tetkikler de bişey olsa çıkardı

Acaba darlik olabilirmi diyede endişe ediyorum cikarmiydi bu tetkikler de acaba gittiğim bi doktor sisteskopi önerdi bitanesi önerme di yorumlar bekliyorum

aktif mesane

Herkese iyi akşamlar sorum yine aynı aktif mesane de mesane iltihabi sık tekrarlar mi artık hayatım cehennem vezifix idrar temizleyici kullandıkları m bilgisi olan paylaşır sa sevinirim

Üst Alt