Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İdrar yaparken yanma oluyor!?

Hkncakmak58

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Bundan 10 gun önce idrar yaparken agri girmeye basladi ve sonra idralim tamamen kesildi hastaneye gittim ve sonda takmak istediler penisimden 6 defa denediler ve sondayi takamadilar göbek altindan taktilat eve geldigimde penisimdende isemeye basladim az az ama idralimi yatigimda yanma ve agri sözkonusu

Bundan 70 gun öncede yuksekten dusmustum böbregimde kanama oldu ozaman penisimden takilmisti 10 gun kalmis duzelmisti

Doktor ne dıyor, herhangi bir tedavi uygulandımı.Sonda girmiyor diye bişey olamaz ,şimdi girmezse hiç girmez.Nedeni mutlaka araştır geçiştirme.Tahrişmi var intihaplamı bilinmez suyu bol içmelisin.Bakteri varsa tedavi edilmeli.Doktor ne dediyse onun sözünden cıkma.Geçmiş olsun.

Suan hem devlet hastanesi hemde özel hastanede bu rahatsizlik icin gidiyorum bana denilen idral yolun acik gozikiyo diyo ama zor isiyorum 2 haftadir sonda gobegimin bi altindan takili 4 hafta daha kalicak diyo ama neden boyle bi rahatsizligim kimse demiyo

öncelikle merhaba bende bi 7 gün önce idrar yolu kopmasi yuzunden ameliyat oldum doktorum cok profosyonerdi ve beni kurtardi sayilir son 7 gunum kaldi ameliyatim cok basarili gecti eger bu illet hastaliktan kurtulmak istiyasaniz arayin beni verim numarasini 551 257 52 23 hakan cakmak
en azindan su fani dunyada iligimin dokundugu insanlar olur

Nasıl yani bilgi verirsen sevinirim hangi doktor nerde bende devamli mesane iltihabi yaşıyorum belki care olur

üsküdar devlet hastanesinde uroloji uzmani ama gürkan bey eger devlet hastanesindeki imkanlar yeterli degilse kendisi ozel hastanede yardimci oluyor bugune kadar gordugum en iyi doktor hem dini yonden hemde hasta karsilarken senle konusmasi davranisi mukemmel bir insan

Hkncakmak58

Sorunun çözülmesi çok iyi. Ameliyat hakkında biraz daha detay verebilir misin? Kopa kaç mm idi? Nasıl bir yöntemle dikildi?

bakin ben 12 mt asaya dustum ve beyin kanamasi gecirdim cigerim catladi kanadi böbregim catladi kani 5 adet kirigim vardi ve ölüm tehlikem %95 idi penisimden sonda takmislar ama ufak kopma varmis fark etmemisler 5 gun sonra sondayi cikardilar ve zaman gecdikce idralim azardi ve en son tamamiyle gitdi mesaneme direk sonda takildi ameliyat olmam garanti dediler ve istanbulda iki yer saglam yapiyo dendi göztepe egitim ve arastirma ve marmaray hastanesi neyse gitdim bana kimse kesin cozeriz demedi ameliyat sirasinda bakicaz yapa bilirsek yapicaz dendi hic garanti vermediler bende arastirma yaptim ve buldum gürkan bey ile tanistim idral yolu kopmasi ne yazikki cogu uzman tarafindan kapali ameliyat ile yapilamaz uygun olmaz diyo bilmeyen icin bu bir gercek ama ben cok arastirdim gerekli tahlirleri yapip bana ben kesin yaparim dedi ameliyat oldum kapali ameliyat toplamda 7 uzman ekip girdi amelihatima ve ameliyatdan ciktigimda bana cok basarili oldugunu ve bidaha tekrarlama imkani olmadini soyledi kopuk olan parca cok fazla degildi ama her uzman acik ameliyat olman lazim dedi ve penisin bidaha uyanma ma ola bilecegini soylesi allahima cok sükür hersey yolunda gitdi

Üst Alt