Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İdrar yollarındaki daralma için İstanbul'da önerebileceğiniz doktor..?

• Konbuyu başlatan CaDDeLiM
  • Başlangıç tarihi
C

CaDDeLiM

Selam Arkadaşlar,
Benim sorunum şu: Ben 6 yıldır hemen hemen her ay ameliyat oluyorum yani idrar yollarında sorun var yani ikide bir tıkanıyor ve ameliyat olmam gerekiyor ve ben artık bıktım bıktım, gerçekten bıktım! hemen hemen her ay ameliyat oluyorum doktorlara diyorum ki ya kökten açın yada yada bi başka çagre bulun diyorum bulamıyolar
aslında bende de var ben senelerdir Ankara Hacettepede Tedavi Görüyorum O hatane benim içimi dışımı her türlü hastalıgımı biliyor ben bi başka dr ye gitsem herşeyimi tekrar yaptırcam erindiğim için başka hastaneye gitmedim
ama artık canıma tak etti dayanamıyorum.!
ve sizlerden yardım istiyorum İstanbulda ki hangi hastaneyi Tavsiye edersiniz vede hangi dokturu önerirsiniz ve de benim gibi idrar yollarında darlık olan var mı.. varsa tecrübelerinden yararlanmak isterim

Benim doktorum Prof. Dr. Bülent Çetinel'di.

Muayenehane Adres: Vali Konağı Cad. No:117 D:5 Nişantaşı İSTANBUL
Tel: 0 212 233 88 40 - 291 74 68

Bildiğim kadarıyla artık sadece Özel Vatan hastaesinde ameliyat yapıyor. Çok çok çok iyidir, ama işte özel hastane olması işi zorlaştırıyor. Pahalı olabiliyor...
Ama kim ürolojik sorun yaşarsa, bence en azından bir muayene olmalı Bülent beye. Gerçekten çok iyidir...

Dönüp dolaşıp duruyorum, aklım bu mesajına takılıyor oturanboğa. :confused:
Merak ettiğim; Ameliyat aşamasına gelene kadar kaç kez muayene parası vermek durumunda kalırım.
Tahlil sonuçlarını göstermek için de muayene ücreti vermek gerekiyor mu?
Ameliyat sonrasında ne sıklıkla görmek gerekicek.
Çoğu özel hastane sgk ile anlaşmasını sonlandırdı diye anımsıyorum.
Bu durumda şu günlerde ameliyatlarını cerrahpaşada da yapıyor olabilir mi? Bilgisi olan varsa yazsın lütfen

Üst Alt