Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İdrarımı yaparken zorlanıyorum. Sonda taktıklarında tahriş etmiş olabilirler mi?

kral60

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar yaşım 20 idrarımı yaparken zorlanıyorum. yani mesanem dolu ama idrar hissim gelmiyor. idrarımı yaptıktan sonra da tam boşaltamama hissi oluşuyor
bu idrar yapma zorluğum 2 3 gün sürüyor sonra normale dönüyor yani rahat işeyebiliyorum. idrar miktarı az oluyor bazen sarı renkli bazen beyaz renkte oluyor bazen yanma oluyor idrar

aklıma 2 şey geliyor
ben ameliyat oldum bana sonda takmışlardı sonda takımında çıkarımında hata olupta idrar kanalını tahriş olur mu
2. mastürbasyon yapıyorum günde 1 2 defa ondan olabilr mi
son olarakta hocam ben üretral darlık şüphe ediyorum ama darlık olsa 2 3 gün sürüp sonra normale döner mi
bu arada omurilik felçli deilim hiç tak yapmadım

Ümit, enfeksiyon olup olmadığına dair İdrtar Kültür Testi yaptır ilk önce. Bakalım bakteri üreyecek mi...

Sonda takılırken öylesi bir tahriş olacağını sanmam. Masturbasyonunsa hiç bir ilgisi yok.

arkadaşlar değerli bilgileriniz için teşekkür ederim ben üretral darlık şüphe ediyorum ama omurulik felçli deilim hiç tak yapmadım sayın oturan boğa sizdede darlık warmış ne gibi belirtileri wardı blackrace kalçamdaki ağrılardan dolayı dicloflam ağrı kesici içiyorum 2 senedir beri içiyorum yakında kalça ameliyatı olcam

Ümit, yukarıda da yazdığım gibi, önce mesane enfeksiyonu olup olmadığını anlamak için idrar kültür testi yaptır. Onun neticesine göre hareket etmelisin

Not: Kültür sonucu belli olmadan kendi kafana göre antibiyotik kullanma sakın.

peki nasıl yapılıyor idrar kültürü

Hastaneden/eczaneden steril idrar kabı alıp doldur ve kültür testi yapan yere teslim et. 3 günde sonuç çıkar...

Üst Alt