Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

ıı.ıı.20ıı

minerva

Aktif Üye
Konular
31
Reaksiyonlar
10
Dear günlük,

Max fm, evet, bugünlerde dinlediğim radyo bu, panik yok, virgin ve radyo odtü her zamanki vazgeçilmezlerim arasındaki yerini korumaya devam ediyor,edecek ama arada değişim iyidir(colins reklamınıda hatırlamış olduk ne de olsa her gün önünden geçerken değiş geride kalma sloğanı beynimizdeki tazeliğini korumaya devam ediyor
icon_rolleyes.gif
)
biraz önce masamdaki yazıları olmaları gereken dosyalara göndererek biraz olsun ferahladım ama yinede masamdaki bir adet mandalina yendikten, boş su şişesi dolduktan taaa öğlen içmiş olduğum kahvenin falı fallandıktan ve saat 16'dan sonra yeni başladığım kitabımdan bir kaç sayfa okuduktan sonra onlarda masamda bulunmalarının gerçek anlamını bulabilecek
icon_wink.gif

Bayram sonrası dün işe başlayıp bugün haftasonuna kavuşacak olmak oldukça iyi bir duyguymuş bunuda her zaman yaşamak nasip olmaz hadi 11.11.2011'e ithaf edelim bunuda
icon_cool.gif
e bir anlamı olmalı bu bir kere yaşanacak ve gün bitene kadar da olabildiğince iyi anlamlar yüklemeye çalışacağım ve burdan olmasada evden günlüğüme düşülebilecek notları düşmeye çalışacağım bu tarihin
icon_cool.gif

Bürodan bir durum manzarası ile devam edelim bizim kısa vadeli emektar fotokopi makinası+yazıcı görevi gören elimiz ayağımız canımız makinemiz bayram öncesi rahatsızlanmış ve çalışamaz hale gelmişti şimdi doktor çağırdık iyileştirmeye çalışıyorlar umarım yine yeniden aramıza katılır.Durum manzarası derken her zaman insanlardan bahsedeceğiz diye bir şey yok wall_e izleyenler bilir onlarında hissetmesekte bir ruhları var evet belki bu sadece çizgi filmlerde veya beyazperdede gözümüze çarpsada olsun bozulunca kıymetini anladığımız için adı olmayan emektar yazıcımızdan bahsedeyim istedim
icon_biggrin.gif
ve penceremizin önünü süsleyen ve son günlerde değişitirilen topraklarının etkisiyle iyice bir serpilen,güzelleşen çiçeklerimiz bürodaki bir kaç ilgili çiçek sever sayesinde yaşamlarına devam ediyorlar.Bugün tarihte bir kere yaşanacak türden bir simetri bir uyum günü gibi görülüyor nedense ve sanki özel bir şeyler olması bekleniyor.Bakış açısına göre tahminler hep uçlarda ya çok iyi ya olumsuz bir şey olmalı ama her ne olursa olsun bu bir dönemeç olmalı mı
icon_question.gif
ya da yine farkında olmadan içinde bulunduğumuz ve bir dalga hareketi diye nitelendirebileceğimiz bir büyülü tarih daha yakalamanın peşindemiyiz,bilmiyorum
icon_idea.gif
Salı günü gibi görünen bir Cuma günü yaşıyorum biraz daha sakin(hiç şikayetçi değilim doğrusu) ve diğer günlere oldukça benzeyen bir iş günü ve gün bitene kadar ne değişecek evet kargodan almam gereken ve içinde çok değerli,anısı olacak bir hediye ve bir film canavarı olarak izleyince kulaklarını çınlatacağım dostumun benim için çektiği filmlerden oluşan bir paket var ve annannem bronşit olmuştu çok kötü öksürüyordu umarım düne göre daha iyi olsun ben başkaca bir değişiklik istemiyorum.Yinede Dünya adına bugün kötü sürprizler kimse yaşamasın ve bu tarihi özel kılacak bir şeyler umanlar için güzel hatırlanacak sürprizlerin yaşandığı bir gün olmasını dileyerek 11.11.2011'ün kutlu olsun günlük diyerek sanada iyi tatiller diliyorum ve bir dilek tut, inşallah gerçek olsun...

Wal e yi izlemiş ve sevmiştim :) günün önemi konusunda yorum yapmıyorum, çoğu erkek gibi doğum günümü bile önemsemezken, bir kaç rakamın hafif ilginç bir şekilde bir araya gelmesini farketmedim bile :) gene de insanın mutlu olmaya ve yeni başlangıçlara bahane aramasını sempatik buluyorum :)

Üst Alt