Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İlerlemiş bacak varisinde lazerle ameliyat olan var mı?

Konular
34
Reaksiyonlar
2
Merhaba arkadaslar ilerlemiş bacak varis ameliyat olan var mı varsa yorum yapar mısınız

Benimde acilen varis ameliyatım olmam lazım ama
[FONT=Verdana] devlet hastanesi [/FONT]
3 ay sonraya gün veriyor ameliyattan önce
[FONT=Verdana]benden [/FONT]
EKG ve renkli doppler istediler. sol bacak diz altında varis pıhtı atar diye korkuyorum bu konuda fikri olan deneyimlerini anlatırsa sevinirim.

İşte pıhtı oldu mu ameliyatla düzelmez tehlikeye girer ama bende agrım yok damarları sıkınıtı yok gözükmüyor yani sadece kramp arasıra giriyor vsm 8.7 mm çıktı ameliyat sınırı geldi dedi bende korktum olim mi ki diye bide lazerle temzliomus oda özel hastanesi 2 bacak 2 milyar istedi

yuh 2 milyar mı sakın verme basit bir operasyon
Metepe diye bir üye var kendisi hastane yöneticisi o bilir o nun fikrini almak lazım.

pıhtı atarsa felç olursun yada nalı dikersin zaten. devlet hastanesini dene bence Atatürk hastanesine git bursa yolu üzerinde iyi kardiyoloji doktoru varmış. Sevgi hastanesi iyi diyorlar orada Dr. Arzu Kaynak varmış ama özel hastane ne ister bilemem bir görüş ben Ayvalık tarafındayım bilgi ver bana fiyat konusunda pahalı değilse gelirim hem senle de tanışır çay içeriz. Burada özel körfez hastanesini aradım sgk lı olmama rağmen kardiyoloji bölümü 140tl muayene ücreti istedi İstanbul bu kadar pahalı değil ya

Son düzenleme:
Üst Alt