Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İlik nakli için hastahane önerisi olan var mı?

Konular
2
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar kocaelide yasayan babam için ilik nakli için gebzedekı bır hastahaneye yonlendırdı tıp fakultesı ki 4 senedır yaklasık orada tedavı gormekteydı. akrabalardan bakılan iliklerden uyuşma sağlanmadı. bu yuzden yurt dısından da ilik bankalarından bakılacak. gebzedekı hastahane daha adım atmadan nerdeyse 1 milyar masraf cıkardı bile benım anladıgım bu işte tamamen ticarete dönmüş. kamu olarak devletın yok mu boyle nakil yapabılecek hastahaneleri. ve sgk bunları karsılıyor mu yoksa bız odeyıp daha sonra sgkdan mı talep edıyoruz. süreç nasıl işliyor?
tüm hastalara ALLAH(C.C.) acil şifalar versin..

konu hakkında bılgısı olan mesaj yazarsa lutfen ozelden de telefon numaramı vereyım goruselım bana bıraz akıl versın bu ısler nasıl yuruyor dıye

Güncel bilgi için hastaneleri arayıp telefonla, şahsen görüşerek bilgi alabilirsiniz. Allah şifa versin.

Selamun Aleyküm, ilik naklini devlet ücretsiz karşılıyordu, ben hiçbir ücret ödememiştim ama yıllar oldu yeni düzenleme var mı bilmiyorum? Devlet hastanelerinde ilik nakli yapılıyor, Ankara Gazi tıp iyidir bu konuda. İstanbul da da ilik nakli yapan yerler var. İlik nakli olsa dahi bununla iş bitmez sürekli kontrolü gerekir. Özel hastanenin masrafları aşırı olabilir. Devlet hastanesine başvurmanızı ve mümkünse size en yakın olan bir hastane olmasını tavsiye edebilirim. Allah şifa versin...

Anadolı sağlık hastanesi gebze. Zafer gülbaş. Tavsiye ederim. Gözün kapalı kendini ona emanet edebilirsin. Tüm hastalarıyla kendi ilgilenir. Nakil hastlarından ücret alınmaz. Ücretsiz.

Üst Alt