Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İlk defa ortez yaptıracağım. Bursa Ortopedi Dünyası firması nasıldır?

gokhan67

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
slm herkese ben 19 yasındayım 15,04,2007 tarıhınde otobus kazası gecırdım sag ayagım dız altı ampute.ve daha protez takılmadı
bır hafta ıcınde bursa ortepedı dunyasına yaptıracaz.bursa ort.duny. hakkında bılgısı olan varsa ve bana burası hakkında bılgı verırse cok sevınırım.

protez hakkında

sorunu çok geç gördüm bursada daha önce orada çalışan erhan diye birisi vardı bence onu bul konusunda uzmandır

laboral var bursada tv de boyna reklamları çıkıyo bide oraya sor arkadaş oranın teli şöyle bişeydi galiba 2204040

sakın!!

Sakın derım! bıraktım geldım protezı, zaten bildiğim kadarıyla ıflas ettıler. sımdı borclarını odeyebılmek ıcın pıyasada engelleı vatandas arıyorlar...

gökhan67 arkadaşım sen bursadamı ikamet ediyosun Ankara sana uyarsa Gerçek Ortopedi derim hem hizmet olarak hem insanlık olarak birinci sınıf müşteriyi para olarak değilde insan olarak gören tek firma bu gerçek ortopedide yaptırdığım ikinci protezim çok ama çok memnunum tavsiye ederim

PROTEZ

SOL AYAK DİZ ÜSTÜ PROTEZİMİ BURSA ORTAPEDİDE İDRİS BEYE YAPTIRDIM. 1 YIL SONRA İSTANBULDA OTTO BOCKUN TAVSİYE ETTİĞİ PROTEZCİ FİRMALARA GÖRÜNDÜM. HEPSİDE PROTEZİMİ RAKİP OLMALARINA RAĞMEN ÇOK BEĞENDİLER.BANA AKSİNİ SÖYLESELER OTTOBOCKUN 3R80 İNİNİ TAKTIRACAKTIM.ÖNCE BU SAMİMİ GÖRÜŞÜ İÇİN BİOAKTİF ORTOPEDİDEN MUSTAFA DOĞRU BEYE,AMA EN ÖNEMLİSİ PROTEZİMİ YAPAN İDRİS BEYE SONSUZ TEŞEKKÜRLER EDERİM. LÜTFEN BUNU BİR REKLAM OLARAK KABUL ETMEYİN. ONLARA GERÇEKTEN VEFA BORCUM VAR,BUNUDA SİZLERLE PAYLAŞTIM.

Üst Alt