Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İnsanlar ne düşünür?

murat026

Yeni Üye
Konular
10
Reaksiyonlar
0
İnsan bazen ve coğu zaman bu soruyu sorup kendi kendine yapabileceği
var olan yeteneğini dışarıya cıkarmaktan bile korkar ya yapamazsan
beceremezsen insanlar ne düşünür sonra der vazgeçer bazen bildiği doğruları bile ifade etmeden kaçar bazen sevdiğine seni seviyorum bile
demeye cesaret edemez onun ne düşüneceğinden söyleyeceğinden kuşku duyar bazende hayellerinden bile bu soru yüzünden vazgeçer

maalesef hep insanlar ne düşünür diye kendimizi frenliyoruz ve bu nedenle de ne bir adım ilerleyebiliyoruz ne de başarılı olabiliyoruz

aynen öyle gül insan bu soruyu hiç düşünmese ve iyi düşünende kötü düşünende kendine desene ve yolluna hayellerine adım adım ilerlese öye hayeller gerçekleşir ki bence

ben bu düşünceyi kafamdan atamıyorum hatta mesleğimde bile insanlarla çok ilişki içinde olmayan bir yeri seçtim insanların bakışlarından rahatsız oluyorum kendi rahatsızlığımdan dolayı ben bunu aşamam gibi geliyor bana çok rahatsızım çok çooookkk bu durumdan...

insanların ne düşündüğü aslında onların sorunu olmalı kötü düşünen bir insan aslında kendi düşünce sistemini sorgulayıp düzeltmeyi düşünmelidir ilk önce benim sana önerim kimsenin ne düşündüğüne değil kendi düşünmesi sistemine insanlar ne düşünürse düsünsün sen doğru bildiğnin ve hayellerinin peşinde git diye bilmelisin

Öncelikle Merhaba :))
İnsanların mutsuz olmalarına bir sebep de bence bundan kaynaklanıyor. Sırf insanlar ne düşünür diye hayallerinden düşüncelerinden birçok şeyden vazgeçiyosun, zaman geçince de üzülen sen oluyorsun. Öyle bir toplumda yaşıyoruz ki bazen ne kadar özgür olmak istesek de kısıtlanıyoruz sırf bu düşünceden dolayı bende bir zamana kadar böyle düşünüyodum ne olurdu filan diye :) ama Murat'ında dedigi gibi :) insanlar ne düşünürse düşünsün kendi bildigim dogrulardan asla vazgeçmemek gerekiyor bunu öğrendim :)

güzel yorumunuzdan ötürü teşekkür ederim umarım bu yazdıklarımızdan ders alıpta insanlar ne düşünürü bir kenara bırakabilen insanlar, arkadaşlar, dostlar çıkar

Gün gelipte ne düşünür dediğimiz insanlar olmadığında, artık yapılacak herşey için çok geç olduğunda ''Neden denemedim?'' sorusunu sormak en acısı olurdu bence...Hiç kimse bu acıyı yaşamamıza değmez...

cok doğru söylüyorsun hülya abla yorumun içinde ayrıca teşekkürler

Üst Alt