Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İnsanlar neden bu kadar anlayışsız ve gaddar?

İnsanın engelli olduğunun sürekli yansıtılması, benim liseye kadar yanımda oturan arkadaşım yoktu, hocalar sorularımı cevaplamazdı, bi gün Robert kolejinin puanını sordum müdür yardımcısı sen oraya gidebileceğini mi düşünüyorsun dedi ayrıca dayak da yedim okuldaki çocuklar dan bu 2 tane okulu kapsıyor hiçbir müdür müdür yardımcısı hocam bildiği halde ses çıkarmadı ben kimseye çamur atmam bişeyler yaşamasaydım

İnsan sırf engelli olduğu için gittiği okullarda dayak ve hakaret yediyse ve okul yönetimi de bi bk yapmadıysa her şeyi bilip tabi yazarım Allah beni o şehirden kurtardı şükür

Hiçbir beklentim de yok bu ülke insanın dan ve ülkeden sadece girdiğim ortamda çocukken yaptığı muameleler ki onları yazdım çocukken bir beklentim yoktu çocukken bana yaşatılanlardan sonra asla beklentim olmaz çocukken de saftım içim temizdi okula gidip geliyordum sadece ve aklım kötülüğe çalışmadı o zamanlarda okula gelip gitmekten başka beklentim olmadı çocukken ve beni sınıfa almak istemiyorlardı ha şimdi umrumda mı değil insanın fıtratında bu var diyorum geçiyorum

Önüme milyonlar serseler bu saatten sonra beklentim asla olmaz bu ülkeye dair hiçbir şeyden kaldığım muamelelerden sonra

Üst Alt