Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İnsanlar..

LORD_55100

Üye
Konular
24
Reaksiyonlar
1
Evet Dostlar daha önce yazdığım blogun üzerinden 1.5 yıl geçti. Bu zaman zarfında 300 kişi ziyaret etmiş ALLAH razı olsun!
Dünya Değişiyor ve Biz bir bilenler bir tarfta bilmeyenler diğer tarafta olduğunu sanırken, doğrular ve yanlışlar birbirine karışmış, artık ne siyah var nede beyaz! Gri bir yaşamın içinde yuvarlanıp gidiyoruz.
Hergün 80 km gidiş-geliş yapıyorum ve hayatımda herşeye sahip olduğumu sanıyorum ama hissetmiyorum!! Bu zaman zarfında yine insanları tanımaya çalıştım hepsi aynı!İstinalar hariç! Bazen ölmeyi düşünüyorum! Bazen isyan ediyorum! Bazen şükrediyorum!
Bu seferki tepkim bayanlara yönelik?! Bayanları anlayamıyorum ben bir bayana aşık olamam mı? Neden kendilerini zirvede görürler? Neden fiziği düzgün olup da ama içinde adamlık namına bir gram haysiyeti olamayanların peşinden giderler? NEDEN?
Brgün yaşlanmayacak mı o bayanlar? ciltleri kırışıp, o güzellikleri bir süre sonra solmayacak mı? Neyin kafasını yaşarsınız ey bayanlar? Geçenlerde facede bir paylaşımda gördüm KADINLARI ANLAMA KILAVUZU isimli bir kitap yaklaşık 3 metre uzunluğundaydı:):) ve altta da özet hali...
Einstain demiş ki; Kadınların sırları keşfetmek, uzayı keşfetmekten daha zordur demiş!
Nys bugün biraz efkarlandım ve geçmişe doğru bir yolculuk yapıyorum şuanda; acılarım, hatalarım,sevinçlerim....vs Biraz karışık bir blog oldu ama yazmasaydım kendimi kötü hissedecektim.Şimdiden saygılar dilerim..

Üst Alt