Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İnternetten bitkisel ilaç alıp kullananlar var mı?

O kadar iyi ki, ayak tırnağından kansere kadar her şeeye iyi geliyorlar maşallah. İçmiyorsun bile! :)

Sıradan bir aktara gidip en doğalını almak varken böyle komikliklere prim vermemek lazım bence.

Yani her derdin devası bitkilerde saklı ama içeriğindeki maddeler çokta masum olamıyor bazen...
Dünyanın parasını verip aldığın bitki etki etmiyor bazen...
Yani doktora sormadan alınmamalı bazı bitkilerde..
Mesala söz gelimi ısırgan otu kansere iyi derler kemoterapide "I" harfi geçmez ısırganın...
Etkiye olumsuz tepki yapar...

papatya çayı zaten sakinleştirici etkisi var içilebilir maranki ve saraçoğlundan almak yerine "AKTAR"a gidip daha ucuza alabilirsiniz :D

Sirine;

güvenilir bir aktar bulayım o zaman.

OturanBoğa;

aslında doğu da bazen mecbur kalabiliyor insan..

bir de dün akşam maranki tv de idi. sordu endişe,korku, sinirlilik, depresyon için ne önerebilirsiniz dedi; kedi otu dedi kullanın aynen kedi gibi olursun demişti:)

İşte ben de ona sinir oluyorum ya kardeşim! "endişe,korku, sinirlilik, depresyon" denen şeyin belki yüzlerce nedeni ve ona bağlı belki beş yüz tedavi seçeneği varken, her bir insanın durumu komplike ve karışıkken, herkese "osuruk otu" deyip ot kakalamak, hadi daha ağırını söylememeyim ama, insan aklına hakaret değil mi?!

"endişe,korku, sinirlilik, depresyon" söz konusuysa, bir kan tahlili yaptır. B12 vb. bazı vitaminerin yoksunluğunda bu tür bir etki ortaya çıkabiliyor.

sen ona iki katı para vereceğine hiç al aktardan bencede...
otları at demliğe mis gibi iç sakinleş :D
bende diyorum ki süt dökmüş kedi olursun :D

Birkaç hafta önce bakanlığın piyasadan 70'e yakın bitkisel ürünlerin toplatıldığ haberini okumuştum, arkadaşlar lütfen internette satılan ürünlere fazla inanmayın doğalı neyse onu uygulayın yazık size...

tabii ki doğal olacak hem bitkileri açıktan gözünle görebiliyorsun ama kutulardaki bitkilere bişey diyemem...

inşalllah doğalına denk gelirim, kutulardan da uzak durmayı düşünüyorum..otu alayım kendim demleyim içeyim..

Üst Alt