Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası sonucu avukat ile ilgili yaşadıgım sorunlar..

Kadimisci

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar herkese merhaba ,

Ben 2021 de iş kazası geçirdim 8.1 oran aldım.Tedavim bitmeden işe başladım iş yeri dava etmemem ve işe devam etmem için sana fabrika para ödiyecek sen aktüel de hesaplattır bizide %100 suçlu olarak göstererek hesapla dedi hesapladım ama aynı parayı vermediler çok atlında verdiler.Kabul ettim ama bana normal bir kağıtda okuyarak imzaladıgım bir kagıta imzamı başka bir kagıda aktarıp bütün haklarımdan feraget ettigimi almışlar.

2 yıl sonra mobinglere beni aynı işime sürüklemek suretıyle tartışarak işten çıkarıldım.Mahkemeye verdim avukat ile %15 olarak anlaştık.Neyse avukat sulh yolunda 320 bin teklif ettiklerini kabul etmemi ''beni ararlarsa gel anlaşalım derlerse katiyen yapmamı ''söyledi.Yapmadım bekledim sonra aradı beni 380 bin teklif ettiklerini kabul edelim sana 300 kalacagını dile getirdi.Tamam dedim bana bir evrak yolluyacagını onu ıslak imza ile imzalayıp göndermemi istedi . Gönderdiği evrak da 380 değil de 400 bin oldugunu 400 bin tl den 100 bini alıp 300 bana bıraktıgını aradım dedim hayırdır böyle böyle yok işte kem küm falan neyse 315 benim 85 onun lanet olsun dedim . imzaladım gönderdim 2 haftaya ödeme olacak dedi 2 haftadan fazla geçti . bunu arıyorum haber yok ödemeden bilmem ne diyip sorularıma cevap vermedi bende benimle ilgilenen karsı tarafın sigorta sirketinden biriyle konuşuyordum sordum ödeme günü ne zaman oluyor dediki hukuk büromuz net süre verir ama normalde 3 gün içinde haber veriliyor dedi. İsterseniz hukuk bürosunu arayın .Aradım bende ama kimseyle görüşmedim sadece aradım .
Benim avukatı aramışlar hemen Davacı bizi aramış diye avukat bildigin bana hakaret ve aşalayıcı kelimeler kullanmaya başladı.Dün akşam beni tekrar aradı verilen 400 bin teklifi düşürecekler .Neden diyorum sen aramıssın sürekli ya arkadaşım bana kayıtları göstersinler ne araması diyorum tekrar lafı geveliyor.
Daha teklif gelmeden 300 bin ederlerse kabul edelim diyor etmiyelim diyorsan 3 4 yıl sürer büyük ihtimalle kazanırız diyor 5 dk sonra kaybederiz diyor . Benim anlamadıgım su ben imza atmışım evrak onlara gitmiş anlaşılmış .Ama normalde onların beni aramaya hakkı varda benim onları ödeme günü için neden aramaya hakkım yok ve görüşmeme rağmen kendilerinin yükselttigi teklifi 1 arama için nasıl oluyor da 100 k düşürüyolar . Sizce avukat beni mi dolandırıyor , ne yapmam gerekiyor

Üst Alt