Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası sonucu dava sürecine dair bilgi verebilecek olan var mı?

canksk

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Bir süre önce iş kazası geçirdim yüksekten düşme sonucu kalkaneus kemiği çoklu kırık oluştu ameliyat oldum tedavim bir seneye yakın sürdü
ceza davasını kazandım kusur oranı yüzde yüz işveren suçlu olarak çıktı ama maddi ve manevi tazminat davasını yeni açtım

daha önce başına gelen varmı yada bir tanıdığı falan olur hareket kabiliyetini kaybetti ayak sağlık raporum kaç çıkar tahmini?

kalkanus ayak taban kemiği talus etkiler seninki platin mi var donduruldumu benim. hafif kısıt için 28 vermişlerdi tam kisit 52 gibi tahmin

@gezegen 🌎,
Benim platin yok ama hareket kısıtlılığı var uzun süre ayakta kalamiyorum aslında dondurulma işlemi olması lazım ama sanırım bu şekilde gidicem doktora sizin de çok parçalı kırık sanırım geçmiş olsun sizin ki donduruldu mu?

benim kırık yok sisti ağırlık düşmesi sonucu yıllarca uğraştım doktorlarda ayakta kaldığımda ayağım sisiyor hareket kısıtlanıyor ameliyat olduk ayak kronik sinovit yumuşak doku tranva haşlaligi

@gezegen 🌎,
Benim 7 parça kırık vardı çivi taktılar topladılar ameliyatla ama şuan sizin anlattıklarınız bende de var fazla uzun ayakta kalamiyorum ayak sağa sola yukarı asagi hareket kabiliyetini kaybetti denecek kadar az hareket ediyor sizin ki de iş kazası mi

evet ağırlık düştü sisti bilekten ameliyat oldum şisti kortizon enjeksiyon yapıldı çok fazla tendonlar kalınlaştı işlevini yitirdi ayak altı ağrılı kök hücre prp proloterapi yaptırdım ayak bilek her taraftan eskisine göre iyim ama çok fazla kalınca ayakta ağrı yapıyor tekrar şişmesin diye 3 4 saatten fazla kalmıyorum ayakta oda dinlenerek

Büyük geçmiş olsun maddi manevi tazminat davası açtin mi peki hocam

Benimde ayağıma ağırlık düştü ayağımda vida var hareket kısırlığı var 3 yıldır ödem var sis şekilde . Oran 8.1 çıktı mahkemeye verdim 1 yıl oldu adli tıpa gitti dosyam .
Yüksek sağlık kurulu %10 yaptı oranı mi

@Kendineisci, 2014 is kazası mart 2018 hastalık nüksetti açtım ve dava karşı taraf bana açtı benim dava durdu nisanda is kazası kesinlesti zaman aşımı 10 yıl karşı tarafın bana acmasi ısı uzattı 3 ay pandemi yargı durması sonrası benim haziran sonunda zaman aşıyor riskli dava hesap bilirsisinde sonra adli tıp var anılacağın uzun davalar 10 yılı geçiyor sen adli tipa muayene oldunmu mahkeme sevk sonrası kaç ay sonra girdin benim adli tıp sevk 4 ay oldu ses yok

Son düzenleme:
@gezegen 🌎,
Abi maalesef benimde galiba uzun sürecek . Çünkü bana 100 bin para verdiler çalışıyordum dediler ki bu nu biz tüm kaza geçirenlere veriyoruz diye . O da ayrı bir süreç tabi sonra işten çıkarılınca dava açtım.8.1 oranım davada YSK gitti YSK %10 dedi . Karşı taraf itiraz etti adli tıp a gitti dosyam benimde yeni gitti bir ay falan oldu.

Adli tıp dosyaları 9-10 ay da anca cikiyor

@gezegen 🌎,

Tatmin edici bı sonuç aldin mi peki

@Kendineisci,
Büyük geçmiş olsun az gibi geldi bana oran sanki kemik kırığı varmı peki çoklu kırık falan

@Kendineisci,
Az oran vermişler gibi geldi bana da inşallah dava sonucu gönlüne göre olur

@gezegen 🌎,
Bencede oran az gibi beni henüz gondermediler umarım o dediğin gibi oranlar bende alırım sen maaş baglattin mi peki kendine öyle bı mevzu varmış sanırım yüzde 10 un üzerine maaş bagliyorlarmis

@canksk,

İnşallah inşallah dualarınızı esirgemeyin .

Benimde atk dan gelecek orana nazaran maaş baglanacak

Tek işaret parmagim hasar gördü Pilatin atıldı iş kazası geçirdim hareket kısıtlılığı var ne gibi haklarım var bilgi verirseniz sevinirim 3 ay geçici iş göremezlikte aldım 1 er ay 1. Er ay

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt