Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İshal ve kusma icin oneriler..?

GRAHAM BELL

Emektar Üye
Konular
277
Reaksiyonlar
197
ankara musluk suyu icmesemde fena halde hastalandim. dokrora gitmeden kendim iyilesecem diye nane limon kaynattim ama ise yaramiyor.
aile hekimine gidiyim hic olmazsa tansiyonuma baktirayim dedim. oda yokmus cumartesi
azcik multivitamin filan kullanayim dedim ama mide kabul etmiyor. varmi bana onerebileceginiz biryeyler arkadaslar. sevaptir. hastayim.

Allah şifa versin... Şekerli, yağlı şeyler yemeyin. Kuru çay veya kahve bir tatlı kaşığı yutun ya da demleyerek şekersiz için. Bol bol sıvı alın, patates, leblebi de iyi gelir...

Evet bol su içmesi lazım. Fakat yinede mikrobik ise evde atlatması zor..

öncelikli olarak geçmiş olsun. doktora gitsen napçak ki iğne ile ağrı kesici vercek.

Mide bulantısı için nane limon limonlu ıhlamur ( bana iyi geliyo)İshal için bol su tüketin sarı leblebi ve haşlanmış patates... Süt ve süt ürünleri tüketmeyin bir süre. Geçmiş olsun...

onerilere cok tesekkurler. ha bire patates hasliyom ona talim. o gidiyor. suyu ihmal etmiyorum ama en kucuk hareketler mithis kulak cinlamalari. bas donmeleri, mide bulantilari ile sonuclaniyor. ya sabir.

Çok geçmiş olsun. Bu konuda bayağı deneyimliyim. Size ilk tavsiyem evde atlatmaya çalışmayın mikrobik ise vücudu harap edebilir. Patates yiyerek durdurmak daha tehlikeli olabilir. Doktor verirse mutlaka antibiyotigi kullanın. Yalnız yarına kadar bir litre suya bi tatlı kaşığı şeker ve tuz atıp tüketmeye çalışın vücut mineral kaybı yaşıyor baş dönme sebebi budur. Bir de maden suyu de destek olabilir. Ancak kesinlikle doktora gidin. Olumsuz sonuçlarını tahmin bile edemezsiniz. Allah şifa versin...

Üst Alt