Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İşitme cihazında temizlik işlemi..?

GRAHAM BELL

Emektar Üye
Konular
271
Reaksiyonlar
112
bi tanigigim 1 yil once kadar ilk defa isitme cihazi almisti yaslica, gecen bunu takmak cikarmak bana zor geliyor sen hic sikayet etmiyorsun kolaycacik takiyorsun dedi laf arasinda. bi baktim kalip filan pis gibi gozuktu gozume ben hergun aksam yatarken kopurtur kurularim cihazimi. 2 3 gun yikamayinca duymaz oluyorum, ustelik kulagimi kasindiriyor.
bununkinide sokiyim yikayimda guzelce takmayi gostereyim dedim hic cikmiyor boynuzdan kalip dedigin firlayip gitti zaten. bide sertlesmiski. sokemeyince isitme merkezine goturup yaptirdim hortumu. boyle sok yika diye tarif edincede one:confused: gene sokulmuyor. eee elalemin isitmesi tiz seslerdenmis galiba ince hortum dedim. ama yalanci gibi oldum. ne bilim baskalari cok ince hortum kullandigini.
bu ince hortum kullananlar nasil kalip yikiyorki, bunu sokmenin bi kolay yolu varmidir.

ne güzel yardım etmeye çalışmışsın. hiç kötü hissetme. benimde eski cihazım silikon kalıplıydı. 3-4 ayda bir ölçü alınıp, yenilenmesi gerek zaten. yoksa sertleşiyor. yıkamaya üşendiğim olmuştur ama ara sıra çıkarıp yıkardım ben de. ince hortum derken neyi kastettin? zaten çok kalın olmuyor ki hortumları..

benim isitme cihazimi ayarliyamiyor cogu odyometrist. ters duyuyormusum. yani pes seslerim 100 db tiz seslerim ehh. ondan bana kalin hortum takiyorlarmis. hani plastik boru varya onu cikaramadim.

Ben de tiz sesleri daha net duyuyorum. Bas sesler bana göre değil. Boğuk gelebiliyor.. :)

benim hep tiz sesleri yuksek ayarliyorlar:mad:guzelim sesler anahtar singirtisi gibi oluyor. eski resoundumda tam karar geliyordu oyle guzel sesi vardiki; galiba benim pesler artik ihanet etti bana:(

allalla kimse bana cozum onerisi, yada hortumun isitme frekanslarina etkisi hakkinda bisiy yazamadi nedense

maşallah böyle güzel insanları gördükçe bir başka mutlu olasın geliyor. insaniyetinizden ötürü tebrik ederim. ama o yardım etmeye gayret ettiginiz kişi hiç şüphesiz sizin bu sorunu çözememenize yalancılık yada beceriksiz gibi düşüncelerle bakmıyordur oda sizin gibi biri olduğu için sizi en iyi o anlıyordur eminim. sorunuz hakkında hiç fikrim yok o tür cihaz hiç kullanmadım aslında bana verdiler ama ben almadım çünkü uğraşmaya gelmiyordum cihazı cıkarıp pili takman bile uğraştırıyordu cihazı oldan ötürü bilgim yok. baha işitme cihazı konusunda bilgi istersenşz verebilirim aklınızda olsun hepinize geçmiş olsun...

Baha cihazı kullanıyor musunuz, bilgi alabilir miyim?

Üst Alt