Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İşsizlik ödeneği emeklilik müracatı ile kesilir mi?

polat68

Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar önümüzdeki aydan itibaren işsizlik ödeneği alacam normalde 10 ay çıkıyor bana benim emeklilik tarihim 21,08,2016 müracaat edecem müracaattan itibaren işsizlik ödeneği kesilirmi emekli maaşı bağlanma sürecinde başka gelirim yok maaş bağlandığı aya kadar işsizlik ödeneği alıp bağlanan maaştan aldığımız işz ödeneği düşse böylelikle aradaki maduriyet gider bu mümkünmü

polat68

Zannediyorum zaten de böyle olacak... Emekli maaşı ödenirken, maaş ile gelirin çakıştığı tarihlere ait gelir maaştan kesilecek. Bu konuda bilgisi olan var mı?

Bence emekli maaşına başvururken de işsizlik gelirine başvururken de bu konuda memurları bilgilendirin ve ne olacağını sorun.

arakadaşlar emekliliğim 21,08,2016 ben 3,yada 4, ayda tahsis talep formunu istesem işsizlik ödeneği emeklilik gününden itibarenni kesilir yoksa 3,ayda hazırlık için talep ettiğim aydannı kesilir

polat68

Emekli maaşı hangi tarih itibarı ile başlarsa işsizlik ödeneği de o tarih itibarı ile kesilir.

Üst Alt