Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İstanbul balta limanı kemik hastanesi'nde kemik uzatma ameliyatı..?

uğurerd

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
İstanbul balta limanı kemik hastanesinde ameliyat olan var mı aramızda? bir ay bir buçuk ay içinde kardeşim orada bacak kısalığından dolayı kemik uzatma ameliyatı olacak. hastane hakkında bilgiler paylaşabilirmisiniz yada aramızda bu hastanede kemik uzatma ameliyatı olanlar varsa yaşadıklarınızı paylaşabilirmisiniz?

yorum yapabilecek birisi yok mu sayfada normalde hastaneyi araştırdım yılda çok sayıda ameliyat yapıyorlarmış bu sayfada yok mu bu hastanede ameliyat olmuş birisi yardımcı olursanız sevinirim hem bilgi sahibi oluruz.

Uğur bey siz ne zaman başvurdunuz kaç gün sonrasına ameliyat günü verdiler ?

Bide şu konuya değinmek istiyorum eğitim araştırma hastanesi olduğu için ameliyatları asistan doktorlar yapabiliyor sonuç olarak onlarda bu şekilde eğitilecek mantığından ötürü. Onu da araştırın derim. Sağlıcakla kalın iyi günler umarım herşey gönlünüzce olur

merhaba kardeşim orada bilal bey diye biri var çok iyi uzatma ameliyatı yapıyor.

Ufukyılmaz 2013 aralık ayında gitmiştik o zaman randevu verdiler ortalama 1 yıl sonra gelir demişlerdi 2015 ocak ayında sıra geldi.
teşekkürler berkemeteatasoy orada ameliyat olan başka bir hastada bilal beyi önermişti. siz de o hastane uzatma ameliyatı mı oldunuz?

uğurerd;

aykadaşım ameliyat oldu çocuk felcinden dolayı uzatma ameliyatı oldu sanırım 10cm kadar uzadı ama bakanın olması gerek zor ve hijyen önemli sigara kullanmayacaksın.yaşın hiç önemi yok .allah şifalar versin sağlık arayanlara

Üst Alt