Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İstanbul / Kadıköy'de yol çalışmaları ve akıl almaz saçmalıklar!

naser34

Üye
Konular
33
Reaksiyonlar
0
MALESEF GERÇEK, YAPIMI BİTELİ 4 AY OLDU.!

Yer: Kadıköy
Tarih:1 nisan 2012
Cad. Kuşdili caddesi Kadıköy Boğa heykeli ile Fenerbahçe stadyumu arasında yapılan kaldırım çalışmaları,

aslında birazdan fotoğraflarını da göreceğiniz gibi,burası kapatılıp sit alanı misali korumaya alınmalı. NEDEN Mİ ?

Büyükşehir,il,ilçe ve belde Belediyeleri buraya turlar düzenlemeli neden düzenlemeli derseniz bir kaldırımyenileme çalışması yapıldığı zaman, neler yapılmamalıya örnek gösterilmek istenirse bundan daha iyi birörnek olamaz. Ellerinde,Yerel Yönetimler İcin Ulaslabilirlik Temel Bilgiler Teknik El Kitabi olduğuhalde Diğer yerleri es geçiyorum ama kılavuz çizgisinde direk unutan ve trafik ışıklarında bile rampa yapmayı unutan bir zihniyete de Altın Ahududu ödülünü vermek biz engelli sivil toplum kuruluşlarına da şart olmuştur.Bu ödülü hak ettiklerine canı gönülden inanıyorum. Arkadaşlar çıkın evlerinizden, çıkın ,sorunlarınıza sahip çıkın

Not:Altın Ahududu Ödülleri ya da en bilinen şekliyle Razzie Ödülleri'nin fikir babası John Wilson'dır. Akademi Ödüllerinintersine yılın en kötü film, yönetmen ve oyuncularına dağıtılan ödüllerdir. Resimleri görmek için TIKLAYIN.!

P1070421.JPG

İbrahim bey gerçekten şaka gibi. Neyse 6 ay sonra bir gazete haberi bir tv (atv) haberinden sonra direkler kaldırıldı. Direklerin çukurları da bir ay çukur olarak kaldıktan sonra nihayet geçen ay direk sorunu çözüldü ama şimdi sıra trafik ışıklarında ki rampa, bakalım rampa ne zaman yapılacak.

yapan işci cahilse onu denetliyenlerde cahilmiş demekki.. Allah tan direk yerinden kaldırılmış..

Türkiye'nin hangi yerinde böyle bir manzara ile karşılaşmıyoruz ki! :mad: Her türlü gelişmemişliğimizin göstergesi bu görüntüler. Daracık kalan sokaklar, yüzlerce araba, gereksiz tabelalar, direkler, yol kenarına bırakılan motosiklet... At arabası da olsa ambiyans tamamlanırdı:rolleyes: Bu kir, toz, rezalet içinde hâlâ rahatsız olmadan yaşıyoruz. İnsanlık olarak sandığımızdan çok daha kötü bir durumdayız.

direk, tabela ağaç.vss için yapılmış kaldırımlar..! engelli kim...!engelliyi düşünerek yapılan hiç bi iş yok bence bu memlekette:(

Alışıldık bir durum, Zeytinburnu 5 telsiz mahalleside böyle 2,5 aydır bu sekılde ama daha bitmedi, aynı sekılde kaldırım yapıldı, henüz tamamlanmadı, kaldırım yapımı sırasında, parke yollar çöktü köy yolunda döndü.

İhaleyi alan firma 1 yıllık ihale aldıysa, kıçını yaya yaya iş yapar, 4 ay'da da bitmez 12 ay'da da

ben sıkıntı nerde onu bile anlamadım düşünün artık :D

Üst Alt