Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İstanbul Okmeydanı Devlet Hastanesi

soneman

Üye
Konular
48
Reaksiyonlar
4
engelli raporu alabilmek için ilk önce memleketimde ilcede daha kolay olur düşüncesiyle uğrastım ama 40 olmadı düzgün kontrol yapılmadı
istanbul da yaşadığım için istanbul il sağlık müdürlüğüne itiraz edebilme hakkımdan dolayı itiraz edip
bakırköy sadi konuk hastanesine gittim 1 ay süren çile sonuc 40 fakat 2 hastane farklı hakem heyeti için başka hastane

okmeydanı devlet hastanesine sevk edildim yakın zamanda gittim A bloğu bulmak epey zor tabelalar cok kötü yeni hastane inşaatı var dik rampadan iniyorsun sora sora buldum neyse
ama hastane personeli doktorlar cok yardımcı oluyor bakırköy sadi konuk hastanesiyle hem aşırı yoğunluk hem doktorların anlayışı açısından arada cok fark var
okmeydanından daha önceki 2 rapor hastanem dede rapor bölümündeki tüm bölümleri gezdim ama
okmeydanı nda sana soruyorlar ona göre bölümlere gönderiyorlar kontrollerde ben sadece 3 bölüme gittim 8 yerine 1 ay önceki sadi konuk hastanesindeki rapor sonuçlarımı kabul ettiler tekrar emg testine girmedim test yaptırmadım ne kadar sürer testler bilmiyorum 1 günde bitti inanamıyorum hala

ben sadi konuk tayken elimdeki rapor belgelerini gören başka hastalar söylemişlerdi uğraşma burda okmeydanı na git diye hak verdim 3 hafta sonraya kulak testi 2 hafta sonraya emg testi vermişlerdi bakırköyde
burdaki yorumlardan ve beylikdüzü nde oturuyorum bana en yakın büyük hastane olması sebebiyle secmiştim bakırköy ü pişmanım
sonucumu söylemediler ama ne cıkacak hayırlısı ama 2 hastanede uğraşmış biri olarak

kesinlikle okmeydanı devlet hastanesi ne gidin

Meraba;

sadi konuk devlet hastanesinden durum ve derece bildirir rapor aldım.Raporda hastalıklarım ve %kaç özürlü olduğum yazmıyor.Bir de 340 tl para aldılar.Epilepsi hastasıyım sık sık nöbet geçiriyorum ,mevcut raporları da verdim ama raporda hiçbirşey yazmıyor.Başka hastaneye gitsem bütün işlemleri sil baştan yine mi yapmam gerekecek,Okmeydanı Devlet Hastanesinde işleyiş nasıl raporu kolay alabildiniz mi?

okmeydanı devlet hastanesi rapor doktorları ayrı olarak ve muayene giriş katında yapılıyor tüm doktorlar fakat sağlık kurulu 2 . katında

benim rapor süreci 1 günde bitti okmeydanı nda eski tahil sonuclarımı kabul ettiler
sanırım sizinkide eski tahlil ve testlerinizi götürürseniz bakırköy sadi konuktan aldıklarınızı 1 günde tamamlanır
ama ordanda para isterler ödüyenleri gördüm
ben kurum sevkiyle gitmiştim ücret ödemedim ne bakırköy sadi konukta nede okmaydanı devlet hastanesinde
sadi konukta ve okmeydanında 180 tl civarındaydı ödeyenleri duyduğum nden 340 tl aldılar cokfazla
ben sizin yerinize olsa bakırköy sadi konuk hastanesine itiraz ederim
neden yüzde oranım yazılmadı diye sonrasıda cevap alamadınız yada sonuc
il sağlık müdürlüğüne şikayette bulunun yada bimer e
il sağlık müdürlüğü itirazı biraz sancılı baska hastaneye gönderir puan farkı olursada 3. hastaneye
gecmiş olsun

sadi konuk hastanesine gitttik itiraz ettik epilepsi hastasıyım ama benim hastalığıma özürlülük cetvelinde puan yokmuş.Parayı da geri alamak için Bimer e yazı yazıcam umarım geri verirler.Bayılma nobelerim gittikçe artıyor ama ben hasta olarak kabul edilmedim.Bu işten hiç bi şey anlamadım.Okmeydanına gitmeyi deneyeceğim.Teşekkür ederim.

Bu hastanenin sağlık kurulu randevu sitesi (İnternet Randevu :: Hasta Girişi) çalışıyor mu?

Geçen haftadan beri kimlik bilgileri kısmına, "ya tutarsa" diye TCKN'mi yazıyorum ama her defasında "Mernis Sistemine Ulaşılamıyor. Daha Sonra Tekrar Deneyin." diye uyarı veriyor. Türkiye'deki tüm hastanelerin randevu & otomasyon sistemleri bu kadar rezil durumda mı? İşi bilmesem, "çok zor bir yapı" derdim, ama çok basit, altı üstü NVİ'nin sunduğu ve TCKN girişi olan bir web servis ile kimlik bilgilerini okutup randevuya devam edecek, bunu bile sistemleri beceremiyor, bu hastanelerin Bilgi İşlem ekiplerinde sadece torpilli elemanlar mı var, merak ettim de?
Yazık, çok yazık, insanımıza layık görülen hizmete bak. Sadi konuk'a da şikayet maili attım, gerçi umursayacaklarını sanmıyorum, yine de içimi döktüm ...

Arkadaşlar Okmeydanı eğitim ve araştırma hastanesinin sağlık aaporu günleri hangi günler biliyormusunuz

okmeydanı eğitim ve araştırma hastanesi sağlık kurulu randevusu nasıl alınır?

merhabalar,
okmeydanı eğitim ve araştırma hastanesine engeli raporu için başvuracağız.
bir yerden sevk almadan direk hastaneye gideceğiz.
forumda bazı yerlerde sabah 08:30'da gidilip sıraya giriliyor yazılmış.
ben internetten yani https://www.hastanerandevu.gov.tr den denediğimde aşağıdaki mesajı veriyor.

[FONT=Helvetica]
Seçmiş olduğunuz arama kriterlerine uygun alınabilecek hiçbir randevu tanımlı değildir!
[/FONT]

[FONT=Helvetica][/FONT]

Tanımlı değil demek sanırım randevu internetten alınamaz anlamına geliyor.

sormak istediğim: başka kurumdan sevk almadan nasıl okmeydanı eğitim ve araştırmadan rapora başvurabilirim.
telefon veya internetten alınmıyorsa sabah 08:30'da orada olsam sıra alabilir miyim?

sağlık kurulu raporu almak

istanbul okmeydanı eğitim araştırna hastanesinden heyet raporu almam gerek ama bir türlü randevu alamıyorum mhrs üzerinden alınıyor ama hiç uygun randevu yok alabilen varsa yardımcı olur mu

Gamzeeee

Gamze hanım ben size bir öneride bulunayım. genelde randvuları en son 15 gün sonraya verebiliyorlar. bu 15 gün doluysa alamazsınız. o yüzden e-nabız uygulamasını indirin saat gece 12 den sonra 15 gün sonrasına bakın bunu sürekli tekrarlayın elbet bir boşluk çıkacaktır. yada farklı hastaneleri deneyin. sonuçta devlet ve üniverste hastahanelerinin tamamına yakını heyet raporu veriyor

arkadaşlar en kolay rapor okmeydanından alınıyor ama heyet günü almak sıkıntı mhrs üzerinden alınıyor bu kesin bilgi yani hastaneye gidince gün alamazsınız ayrıca hergün heyet var hafta içi mhrsden şimdiye kadar okmeydanı için randevu alabilen arkadaşlar şu işin sırrını anlatsada bizde alsak

Bende cok zor aldım ama başardım gelicek hafta için randevu yok diyo bır hafta denedim alarm kurabiliyorsunuz alarm kurdum oldugunda bana bilgi veriyo sizde o şekilde deneyin

Randevu almadan da sabah çok erken saatlerde gidip poliklinikten görülmeyi başarabiliyorsunuz, ben birkaç kez Nörolojiye bu şekilde girebildim

ben geçirdiğim hastalıkdan sonra edindiğim en kesin bilgi,heyet randevusu için o hastahanenin hastası olmak en gideri olan kriter hemen dosyanız açılıyor sistem de ve en fazla 3-5 gün sonrasına gün veriliyor...ama ilk müracatlarda evet tam sıkıntı her şey.

yeni adıyla prof dr cemil taşçıoğlu şehir hastanesi

Üst Alt