Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İstanbul / Yaya yolunu kapatan düşüncesiz Pınar kamyonu!

murat_ist

Yeni Üye
Konular
13
Reaksiyonlar
0
34 VVH 28 plakalı Pınar kamyonu hem yaya yolunu hem de sokak yolunu komple kapatmış durumda
20 dakika boyunca burda bekleyen bu araç sayesinde ne araçlar geçebildi n ede insanlar

gerisini siz düşünün

murat bu insanlardan o kadar çokki malesef insanlığımdan iğrendiğim zamanlar oluyor.2 gün önce bana denk geldi adanada direk polisi aradım, geldi cezayı yazdı.o şahsiyet 1000 yıl geçse bi daha rampa önüne park edemez.milletimiz laftan pek anlamıyor direk cezayı yiyecek aklı başına o zaman geliyor.olayın iyi yanıda ceza yediğini çevresindekilere anlattığında onlarda aynı denyoluğu yapmaz. LÜTFEN ARKADAŞLAR BUNLARI POLİSE ŞİKAYET EDİN HATTA CEZA YAZMASI İÇİN ISRAR EDİN...

çok doğru bir davranışta bulunmuşsun herkez duyarlı olup üştüne düşeni yerine getirmeli

Maalesef bunun gibi düşüncesiz insanlar etrafımızda oldukça fazla. Araçlarını olur olmaz yerlere park ediyorlar. Yolumu kapatıyorlar, insanlara engelmi oluyorlar hiç umurlarında değil. En çok da kaldırımlardaki engelli rampalarının önüne araç park etmiyorlarmı çok kızıyorum. :(

valla bende bugüne kadar aynı yerde çekmiş oldugum 4adet araç için bugün mail gönderdim direk ceza kesecekler rica ettim kesilen cezaların fotokopisini istedim yollarlarsa burda paylaşıcam direk istanbul emniyet müdürlügü trafik kısmına resimleri mail attım telefonla aradım çok iyi yapmşısınız resim çekmekle bize yollayın dediler inşallah gönderlerse makbuzları yine burda paylaşırım bu arada ben engelli deyilim kayınpederim görme engelli oldugu için bu tür vakalar gördümmü rahatsızlık duyuyorum

Sloganda ilginç, yaşam pınarım :)Kaldırımı kaplarım .

O pınarın şöförlerinde genel özellik sanırım yaya yoluna araba park etmek..Geçen sene aynı sorunu bende Haldun Taner sahnesi önünde yaşamış ve trafiği çağırmıştım..İstikrarlı bir şekilde bünyelerinde Öküz barındırdıkları için kendilerini tebrik etmek isterim ..

Yola bakarmısınız uydurma pirket taşından pislik içinde çizgi yok şerit yok kaldırımın nerde olduğu bile belli değil rezalet

ben bu durumla çok sık karşılaşıyorum ve arabam bu adamlar yüzünden eskidi kaldırımlardan atlamaktan! vurup çizip geçsem ne olurki?:D polis çağırdığımızda cezayı kesiyorlarsa bilgi verirmisiniz? ne yapmak lazım çeksek yada

Üst Alt