Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İstanbul / Ziraat Bankası engelli girişi yapmamakta ısrarcı...

daylight

Üye
Konular
16
Reaksiyonlar
0
Kağıthane de ki,

Ziraat Bankası Devetin olmasına rağmen üstelikte defalarca müdüre söylememe ragmen engelli girişi yapılması uyğun olan yeri olduğu halde bunu yaptırmamakta ısrar ediyor.

XU7jz.jpg

Defalarca bu sorunu Müdür yardımcısıyla konuştum, kapıdaki güvenlik zor zar yardım etmek istesede cok zorlanıyor çünkü fazla yüksek aynı zamanda bankamatikte aynı basamak derdine yaklaşıp oraya çıkmak mücize...

2Y3os.jpg

Bu tarihte 19.01.2012 de yine bunu konuştugum müdür yardımcısı birçok engelliden bunu duymaktan fenalık geçirdiğini nefes alamadıgını söyledi ama bir türlü yaptırmak taraftarı olmuyor ikna edemiyor...

7SVIp.jpg

Düzgün yer varmı ki bitane yerin fotosunu yayınlamışsınız:confused:

çok ayıp ediyorlar saçmalık bu engellieri de düşünmeleri lazım..

Size esas büyük sorunu söyleyeyim. Sizin de söylediğiniz gibi "ziraat bankası devletin olmasına rağmen..."
Devlet kaldırım yapmıyor biz bir de üstüne rampa bekliyoruz. Ha bu moralinizi bozmak amaçlı söylediğim birşey değil. Yani eminim yine yüksek kalacaktır ama o mermeri kırsalar zemin düz olsa yine herşekilde daha rahat edersiniz. Siz en güzeli 5378 sayılı yasayı hatırlatın ve Temmuz ayına kadar yapmazlarsa olacakları belirtin. Ayrıca bir medya grubuna da başvurmanızı tavsiye ederim. Engelli girişini yapmayan müdür yardımcısının ismini de özellikle belirterek yollayın.

Ha bir de bir zorunluluğunuz yoksa değiştirin şu bankayı hemen ne olursunuz :)

saww;
Sen ne dersen de, beni sinirlendiremeyeceksin saww:)
her yerde eleştirini, kızmanı, asabi olmanı anlamaya çalışıyorum merak etme :).:):)
bir tane yer değildir tabii ama ben özellikle aramıyorum kı birkaç yeri resimliyim, birkaçınıda sana bıraktım ben :)
,sakin ol biraz bu şiddeti bu celali benim sergilemem lazım aslında..

shifty;
Haklısın ne dıyım:)
Devlet kaldırımlara da yapılma şartı koymazdı, eger ab girişimi olmasaydı birilerine yaranmak olmasaydı ...

Yöneticilerin geneli, o müdürde daahil 5378 den ne anlamasını bekliyim ki:) adam fenalaştım dıye inlemeye başladı:):)
içerde resim çekiyordum, iki kere uyarı aldım bende üstelemedim onun resminide koyucaktım ama engellediler :)
Güvenlik çok haklısın ama bana laf duyurma dedi, bende kırmadım onun suçu değildi çünkü...
o bankada benim işim yok zaten bir arkadaşın isteği üzerine ben gittim dile getirdim.:)

gerçek ten de şerefsiz bi müdürmüş demek ki o nu oraya müdür yapanın ta da

alacagın4 torba çimento şerefsizzzzzzzzzzz alacak paran yoksa onu da biz verelim

Fotoğrafları şimdi inceleyince görüyorum ki şu efsane su kanalları istanbul'da da aynı. İzmir'de engelli rampasının sonunda bile bunlardan var. Kıbrıs şehitleri boylu boyunca bunlarla kaplı. Tamam yapmak zorundasınız anlarım da bi ızgara birşey koyun be. şikayetimi yaptım ilgilenicez dediler ama bakalım

filistinmavisi;

4 torba cok gelir bir torba bile yetecek bir yer, birde dediki uygun degıl yapılmaya.
bende kendim gösterdim nasıl uygun değil kocama boluk var bankamatiğin sağında da solunda da.

daha da anlamazsan bir mühendis çağır dedim...:)

gece gece töbe töbe
......

gece, gece banklar kapalı ama yine de ssen bilirsin... Dermişimmmmm :):):)))

Üst Alt