Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İstanbul'da alkol bağımlılığı konusunda uzman psikiyatrist önerebilir misiniz?

Bacıbey

Aktif Üye
Konular
52
Reaksiyonlar
0
İstanbul'da tanıdığınız bildiğiniz, alkol bağımlılığı konusunda uzman psikiyatrist var mı? İletişim bilgileri ile birlikte varsa deneyimlerinizi de yazar mısınız?

İstanbulda Bildigim Balıklı Rum Hastanesi Var

Aynur'cum, hastane bulmak kolay olanı, bize lazım olan doktor ismi canım.. Teşekkür ederim yinede, sağolasın..:)

ozaman hatanedeki iyi doktor varsa araştıralım mı canım

En iyisi Balıklı Rum Hastanesi. Bir ay kaldım 2000 yılında. Yalnız çok pahalı. Psikiyatrist den ziyade A.A. ( Adsız Alkolikler) tedavi için değil de, dayanışma olarak seve seve yardımcı olacaklardır. AA bir dernek değildir bir klüp niteliğinde alkolü bırakmak isteyen herkese kapılarını açar. Ücret alınmaz, geleneklerin de yoktur. Sanıyorum bir kaç semtte belirli gün, saat ve toplantıları her daim devam etmekte. Adsız alkoliklerin eşleri olan ALENON, çocukları ALaTEEN gurupları da var. Alkolizm bir aile hastalığı olarak kabul ettiği için bu guruplar Türkiye'nin ve Dünyanın bir çok yerinde mevcuttur. Ayrıca Madde Bağımlıları gurubu NA da mevcut ( Narco Anonim). Yardımcı olabilirsem sevinirim.
Balıklı Rum dr Hasan Bey. ( Soyadını Unuttum)
Saygılar

sencerakis;
Teşekkür ederim, verdiğiniz bilgiler için..

Arkadaşlar, bu konu hakkında önerebileceğiniz doktorlar var mı? Tedavi görüp sonuç alanlar, deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

Bacıbey;

Detox mu olacak yoksa tedavi mi görmek istiyor?
Kendi istemediği sürece, tedavinin bir işe yaramayacağı kanaatindeyim.
Beş Amatem denemem de iki tanesi, ben istemeden gerçekleşmiş ve faydasını görememekle beraber daha tepki vermiştim.
Nerede yaşadığını bilmiyorum ama eğer hasta İstanbul'daysa, İstanbul A.A. dan daha detaylı doktor ismi veya yönlendirme alabilirsiniz.
Yalnız, Alkolizm özel doktor ve danışmanlık sektörü astronomik rakamlarla oynuyor.
Devlet hastaneleri ise Alkolizm'den bi-haber vaziyette.

Üst Alt