Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İstanbul'da nerede denize girilir?

yüzme becerine bağlı iyibir yüzücüyüm diyorsan saat 15:00 kadar ağva şile kilyos ama o kadar iyi yüzemem diyorsan silivri gümüşyaka sakin dersen garipçe köyüne kadar uzan güzel şirin bir koy var

Sarayburnu’nda ihtiyar delikanlılar yaz kış girerler, çivi gibiler:)
Yeşilköy ve Büyükçekmece ‘de de denize girenler var ancak enfeksiyon olma ihtimali yüzünden tavsiye etmiyorum. Yüzme de iyiyseniz Şile, Kilyos hijyen açısından daha ideal, İstanbul’dan bir nebze uzaklaşarak, Gümüşyaka’yı da geçince Marmara Ereğlisi Sultanköy’de de girilebilir.

Adalar da var dalgasız diğer bilinen yerlere göre daha sakin apaçi tiplerin olmadığı yer giriş ücretli çünkü. Orayı yazmamış ark.lar Riva ve poyrazdan uzak durun. Çocukluğumdan beri gitmiştim gram ilerleme yok ! Rezillik.

mukremin, bizim ülkemizde ısırdıklarına hiç şahit olmadım, açılmayınca da denizin tadı çıkmaz ki...
Alman, doğru söylüyorsun Adalar da var, dikkatimden kaçmış.

şahit olursan, ölürsün zaten. :) haberlerden pek haberin yok sanırım. ülkemizde bilhassa camgöz köpek balıkları çok fazla var ve en tehlikelisi olan ''büyük beyaz köpek balığı'' namı diğer ''jaws'' bulunmaktan. ben o yüzden boyumu geçmeyen yerlere ve tenha yerlerde girmem denize.

benden uyarması, gerisi size kalmış :)

mukremin, çocukluğumdan beri yüzerim, onlar bana ben onlara alışkınım...:eek:

selda*
ben köpek de sevmiyorum zaten, balığını hiç sevmem. kediciyim ben. :D

selda zaten büyükçekmece de full Suriyeli var onlar çökmüş oraya bizi yabancı gözüyle görüyorlar:)

Sağlık bakanlığı istanbul da adaların en pis denize sahip olduğunu açıkladı. Şile ve Tuzla dışında İstanbul da temiz mikropsuz deniz kıyısı yok.

marmara da girilmez karadeniz bile sıkıntılı sadece ege akdeniz o da sehire uzak olmalı

Arkadaşlar,

Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü, Çevre Sağlığı Daire Başkanlığı her 15 günde bir numune alarak sonuçları şurada yayımlıyor.

caddebostanda denize girdikten sonra X-Men olan arkadaşım var bizzat şahidim :D

Üst Alt