Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İyiki varsınız canlarım

Konular
14
Reaksiyonlar
0
bugün 25 mayıs,bugün benim doğumgünüm,özeldir hep doğumgünleri..kimine mutluluk verir,kimine farklı bir hüzün.öyle şaşaalı kutlamalar,abartılı hediyeler istemez kimisi,birtek tebessüm yeter yürekten gelen,veya birtek seni seviyorum cümlesi..
ben bugün yine mutlu oldum daha doğrusu fazlaca mutlu edildim..yine şükrettim beni yaradana,ömrümü hayırlı ve bereketli kılana..ömür binamdan bir tuğla daha eksilirken,dostlarımın sevenlerimin yürekten sevgileriyle şımartıldım yine..
işte bir 25 mayıs hikayesi,merak edene,sevincimi paylaşmak isteyenlere..
YÜREKTEEN TEŞEKKÜR EDERİM:
Sabah namazına uyandırırken"kalk bakalım gözümün nuru"deyip öpücük veren babacığıma..
"Seni veren Rabbime şükürler olsun" diye gözyaşıyla sarılan anneciğime..
"Doğumgününü kutlayan umarım ilk ben olmuşumdur"diyerek gece yarısı msj atan hızlı arkadaşlarıma..
Cep numaramı vermediğim halde bulan,beni fazlaca şaşırtan araştırmacı,gayretli site arkadaşıma..
1gün öncesinden mail atıp işini garantiye alan sitedeki kaderdaşıma..
Sürpriz kahvaltısıyla,harika kızartmalarıyla güne enerjik başlamamı sağlayan arkadaşıma..
"İkindi çayına gel"deyip bu bahaneyle muhteşem doğumgünü pastamı yapan arkadaşıma..
"Akşam yemeğine bizimlesin itiraz yok"diyen kankalarıma..
"Halacım biz seni çoook seviyoz"diyen can yeğenlerime..
"Sen daha dün doğmadınmı,nezaman 32oldun bacım"diyen abilerime..
"Gerçek yaşını kimselere söyleme,kız kurusu olduğun ortaya çıkmasın"diyen kuzenime..
"Kontörsüzüm ama ödemelide olsa aradım bak,unutmadım seni"diyen üçkağıtçıya..
Telefonumun şarjını 3 kez yenilememi sağlayan,günboyu arayan,msj atan tüm arkadaşlarıma..
Face,Msn,Mail ile hatırlayanlara..
Sayamadıklarıma..
Yüreğinde olduğumu hissettirenlere..
Hissettirmek isteyipte hissettiremeyenlere..
Aramasını beklediğim ama arayamayanlara..
İYİKİ VARSINIZ CANLARIMMMM..iyiki yanımda,iyiki yakınımda,iyiki etrafımda,iyiki hayatımda,iyiki yüreğimdesiniz...:eek::eek::eek:

VE ŞÜKÜRLER OLSUN SANA RABBİM BAHŞETTİĞİN TÜM NİMETLERİN İÇİN..
ELHAMDÜLİLLAHİ ÂLÂ KÜLLÎ HÂL(verdiği her hal üzerine Rabbime hamd olsun)

İyiki Doğdun Abla ALLAH SağLıkLı Uzun Ömürler Nasip Eylesin:)

ne kadar güzel doğumuna bu kadar sevinenin verken inşallah yaşadığın müddet de o insanları sevindirirsin.dostların gülün etrafındaki diken gibi seni korusun.yaşadığın her an seni gerçek sevgiliye yaklaştırsın.

Rabbim nice yillara saglikli huzurlu neseli mutlu sevdiklerinle ailene birlikte nasip etsin ins.

Üst Alt