Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İzmir Özdere Havacılar kampında yaşadıklarım...

Konular
16
Reaksiyonlar
0
İZMİR ÖZDERE HAVACILAR KAMPINI VE ORADAKİ GÖREVLİ OLAN YÜZ BAŞIYI KINIYORUM

2005 TEMMUZ AYINDA İZMİRİN ÖZDERE HAVACILAR KAMPINA TATİL YAPMAYA GİTTİK. BOŞYER OLMADIĞINDAN BİZE ODA VERİLMEDİ. HADİ O NEYSE, YINE BİR BAŞKA GÖREVLİDEN İZİN RİCA EDEREK KAMPIN İÇİNE KENDİ ÖZEL ARABAMIZLA GİRDİK, ODA VERİLMEDİĞİNDEN KENDİ ARABAMIZDA KALIYORDUK. YEMEK YERKEN KARDEŞİMİN TUVALET İHTİYACI GELMİŞTİ. TABİİ KARDEŞİMDE HİÇ YÜRÜYEMEDİĞİNDEN BABAMIN KUCAĞINDA. KARDEŞİM 13 YAŞINDA TABİİ YAŞINA GÖRE DE AĞIR... YAZIK, BABAM ZORLA ARABAYI ACELE YÜRÜYÜŞ YOLUNA BIRAKTI ARABA TUVALETE YAKIN OLSUN İSTEDİK. ZATEN ZORLA KARDEŞİM KUCAĞA ALINMAZ HALE GELDİ. SONRA BABAMIN KUCAĞINDA KARDEŞİMİ ERKEKLER TUVALETİNE GÖTÜRDÜ.
İZMİR ÖZDERE KAMPINDAKİ GÖREVLİ OLAN YÜZBAŞI ARABAYI YÜRÜYÜŞ YOLUNDAN KALDIRMAMIZI İSTEDİ. KARDEŞİM BİRAZ SORUNLUDUR TUVALETTE UZUN SÜRE KALANLARDANDIR. BABAM RİCA ETTİ OĞLUM ENGELLİ OLDUĞU İÇİN İHTİYAÇINI KARŞILAMAK İÇİN PARK ETTİM DEDİ. BİZE AİT OLAN KENDİ ARACIMIZDA ENGELLİ PLAKALI ÜSTELİK!..
İZMİR ÖZDERE HAVACILARIN KAMPINDA HİÇBİR ENGELLİYE AİT BİRŞEY YOK. 1 TANE TEKERLEKLİ SANDELYE BİLE YOK.
İZMİR ÖZDERE KAMPINDAKİ ÇALIŞANLARI VE ORADAKİ GÖREVLİ OLAN YÜZBAŞIYI KINIYORUM...

ARKADAŞLAR HEP BERABER ELELE VERİP ENGELLİLERİN VAR OLDUĞUNU KANITLAYALIM.

sevglii Gülcan yaşadıklarınıza üzüldüm gerçekten nasıl güzellikleri duymak hoşumuza gidiyor ve hâla duyarlı insanların yaşadığı gerçeğini bize hatırlatıyorsa bu gibi olaylarda insanı isyan ettiriyor maalesefff gerekli yere bu hareketi kınamış olmanı,şikayetini dile getirmiş olmanı umuyorummmm

bu maalesef sıkça rastlanan olaylardan
insanların daha duyarlı olmalarını arzu ediyoruz
şikayetını de belirtmiş olmanı umarım
ve birlikten kuvvet doğar unutmayalım elele verip bazı gerçeklerin insanlara gösterilmesi lazım ( maalesef )

Üst Alt