Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İzmir'de düşük ayak/ tendon transferi konusunda bilgili doktor önerisi..?

ufuk_91

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
merhaba, ben izmir'den yazıyorum.Bir buçuk yıldan fazla süre önce annem dokuz eylül üniversitesi hastanesinde kalça çıkığı ameliyatı oldu fakat ameliyat pek başarılı geçmedi ve ameliyat tekrarlandı.Ameliyattan sonra düşük ayak oldu,hastanede bize zamanla ayağın hareket kabilyetinin geri geleceği söylendi..( 3 ay - 5 ay gibi bir süre içinde) fakat sizin de tahmin edeceğiniz gibi bu gerçekleşmedi.Ameliyat olduğu ilk günlere göre bacak güçlendi bazı yeteneklerini geri kazandı fakat bunlar annemin 2 koltuk değneğine bağlı olarak yaşamasını değiştirmedi,hala ayağını kaldırması için gereken geri çekme hareketini yapamıyor.Bu noktada ben internette araştırmalar yaptım ve sanırım tendon transferi gibi bir operasyonla düzeltilebilme ihtimali varmış bu durumun.şimdi bu noktada bir ortopediste mi gitmeliyiz yoksa bir nörologa mı? izmir'de bu konuda çalışan doktor bulamadım internette? rastgele bir doktora gitmek istemiyorum çalıştığı konu bu olmayabilir,sizin bildiğiniz bu konuda bize yardımcı olabilecek bir doktor var mıdır en azından ege bölgesinde?teşekkürler

Annenizi Metin Sabancı Balta Limanı Kemik Hastanesine Götürün doktorunuzuda titizlikle araştırarak seçin burdaki doktorlar arasından acil şifalar geçmiş olsun. :(

Bu arada hastane İstanbul / Sarıyerde ve randevu almak kolay değil internette gecelemeniz gerekebilir.

Doktorlar isim yaptıktan sonra hastaya değil, Paraya bakıyor gerçi artık %90 paraya bakıyor onun için meşhur olmamış yetenekli bir doktor bulmalısınız ünlüler para tuzağından başka bir şey değil zayıf noktalarını biliyorsanız doktorun ordan yakalarsanız ancak öyle hastanızı iyleştirirler isim yapanlar onun için isim yapanlara gitmeyin ileride isim yapacak olanı bulmalısınız. İzmir için isim yapmış bir kaç örnek ; Veli LÖK, Mehmet TİNER, Şükrü ARAÇ Vs..vs...

Teşekkür ederim bu yorumunuz,verdiğiniz bilgiler için.

başka tendon transferi,düşük ayak konusunda yardımcı olabilecek doktor bilen var mıdır,izmir bu konuda çalışan hiç bir doktor ismi vermiyor

Üst Alt