Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İzmir'de engellilere uygun deniz ve tatil imkanı sunan büyük bir tesis

LAYNO

Üye
Konular
35
Reaksiyonlar
0
İzmir'de engellilere uygun deniz ve tatil imkanı sunan bir tesis: Mir Cafe Camping

arkadaşlar tüm engel guruplarına uygun ağır engelliler dahil olmak üzere, herkezin rahat bir şekilde denize girip çıkarabileceği bütün fiziki engeller aşılmış, fiyatlarda engellilere uygun indirimlerde sunuluyor.. Engelli tuvaleti ve duşu ayrı yerde uygun vaziyette, denize girmek için rampa ayrı bir manüel sandalye ve gerektiğinde personel verile biliyor..

Mir Camping Cafe Restaurant Doğanbey Sakızağacı Seferihisar İzmir

Selam bu yer hakkında daha geniş bir bilgi alabilir miyiz?
Adı, iletişim adresi ve fiyatlar gibi bilgiler...

kişi başı 30 günlüğü.. ama kesin fiyat için konuşulur toplu konaklamalarda indirim yapabiliyorlar..

tam olarak adresini ögrenebilirmiyiz acaba ben karşıyakadayım nasıl gidilir felan bilgi verirseniz memnun olurum:)

ayrıca süper ötesi ,fevkaladenin fevkinde yanii:D:D

hayrola şem i tatilemi gidiyorsun ...
habersiz öylemi :(

Liljan;

gel beraber gidek bacım:)

şu an için yer hazır ama burasıda hoşuma gitti bi iki günlügüne gidebilirim denemek açısından ...

Sevgili Başar arkadaşım;
engellilere uygun ona göre donanımlı bir tatıl mekani bulmuşsunuz bide engelli indirimimi soruyorsunuz yaahu:)))

Yahu hepiniz kocaman insanlarsınız :D
İnternetin kurdusunuz...
Orada telefonlar var, plaj resimleri var.
Bungolov evler günlüğü kişi başı 30 tl.
Alcan yemeğini içeceğini yanına, tüp ocak veriyorlarmış 5tl günlüğü sordum arayıp.
Aldıklarını pişir ye, kapısında lavabo var, yıka bulaşığını da.
Sahile sandalye için geçişte varmış.

Arkadaşlar rampanın fotoları wc nin, fotoları elimde var ancak siteye yükleyemiyorum isteyen arkadaşlara mail olarak ata bilirimm...

Geçen yaz Sekader'e gittik, denizi güzel. Evet bazı düzenlemeleri engelliye uygun. Ama tekerlekli sandalye kullanıcısını baz almışlar. Denize girerken platform var ve plastik bir sandalye. Bir veya iki kişinin yardımı gerekiyor. O platformun kenarına bir tutunma barı yapmayı düşünmemişler ki denizden çıkarken tutunup ayağa kalkabilelim. :rolleyes: :rolleyes: O kadar zorlandım ki.. Benim için başka bir tatil beldesinden farkı yok yani.

Üst Alt