Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İzmir'de göz için önerebileceğiniz iyi bir doktor var mı?

aykut35

Üye
Konular
12
Reaksiyonlar
4
Arkadaşlar ben göz rahatsızlım var ÜVEİT ve izmirde bu hastalı bakan en iyi neresi var bilgisi olan varsa sevinirim ve cok tahlil yaptırmama rahmen hic bir bulgu bulunamıyor izmir ici en iyi hastane Doktor bilgisi olan varsa sölerse sevinirim

İzmirde gözle ilgili bir çok hastane var

suleyman kaynak 10 numara isini biliyor retina goz merkezi alsancakda yeri 9 eylul universitesindede devam ediyor

Dünya göz hastanesi etiler prof dr yılmaz özyazgan sakın bulaşma yolun illa ona düşecektir çünkü bu işi ondan başka uğraşan yok . benimde üvetim sebebi bilmiyordu yapılmayan tahlil kalmadı . cok fazla kortizon ilaç kullandım vucudum şişti karaciğerim bozulma aşamasına geldi . düzelmedi sonra göz içi enjeksiyon uygulandı olmadı. enson doktor özürdex diye yeni bir göz içi enjeksiyon cıktıgını söyledi bunu yaparsan iyileşeceksin dedi . kabul ettim 3 binlira verdim attırdım fakat ondan sonra ilaç göz içi basıncı oluşturmuş retina yı parcalıyor . yani resmen paramla deney oldum . 4 tane retina ameliyatı gecirdim 10/8 gören gözüm şimdi 10/1 görüyor . izmirde üveit anlayan doktor bulamazsın. şimdi muane oldugum doktor prof dr Cengiz Aras Medipol Üniversitesi Hastanesin de bagcılar şubesin de üstüne doktor tanımam.

Üst Alt