Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kadın Erkek meseleleri: Kıskandırmak!

hodbin

Üye
Konular
75
Reaksiyonlar
0
Kadın Erkek meseleleri: Kıskandırmak!

Bazı tip erkekleri başka bir erkekle tehdit etmek çok olumsuz neticeler verebilir. Çünkü bunlar gururlarına aşırı düşkün olduklarından rekabet etmek yerine gönüllü pes etmeyi tercih ederler. Bunlar durumun aleyhlerine dönmesini engellemek için aktif bir mücadele içine girdiklerinde kendilerini entrikacı gibi hissederler. Somutlaştıralım… örneğin: Esas kız bir toplantıya davet edilmiş olsa, esas kıza yeşillenen başka bir vatandaş da orada olacak olsa, bizimki bile-isteye gitmez, onunla rekabet etmeyi zillet sayar. Kızı sap gibi ortada bıraktığı, rekabet etmediği gibi, kıza küser de… İster ki: Kız, küçük bir ihtimalin ümit ışığını dahi başka bir erkeğe yakmasın, toplantıyı bırakıp koşa koşa ona gelsin.

Ancak kibirli, gururlu ve çoğu zaman da dengesiz bu tiplerin de piyasa da pazarı mevcuttur. Özellikle hoppa olmayan, derinlere inmeye meraklı bayanlar, bu tip zor erkeleri, gizemli ve heyecan verici bulur.

Bazı erkekler,''ya benimsin ya da kara toprağın!'' anlayışıyla çok hareket etmezler diye düşünüyorum...:)

hodbin yazılarındaki kelime ve anlam çokluğundan konuyu anlayamadım ,

ama ; ben partiye giderken eşimle gitsem olmazmı:rolleyes::confused:

bir erkeği başka bir erkekle kıskandırmak kadının kendine zarar...
aslında bu bir silah...
o yüzden bu olaylara girmemek gerek....kıskanılmak isterim ama :) tatlı tatlı...kıskandırmak içinde çaba harcamam içten gelen duygudur kıskançlık

Üst Alt