Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kadınlar erkeklerden ne bekler

_DELAL_

Aktif Üye
Konular
52
Reaksiyonlar
0
Erkeklerin kadınlardan beklentileri çok hoş ve masum (tabiki meta olarak görenlerde vardır illaki)ama genel olarak çok insani bişi beklentileri.merak ettim acaba bayanların beklentisi ne?KADINLAR ERKEKLERDEN NE BEKLER:Dama cesurca lütfen:rolleyes:

doğal ve dürüst olsun.gözlerine baktığımda samimiyetini göreyim.öğretmenim olsun bana bişiler öğretsin.sevgilim olsun,tenselliği-tinselliği kutsiyete çevirsin.arkadaşım olsun,dostum olsun yanındayken kendimi güvende hissedeyim.çok yürekli ve cesur olsun kendisine saygı duyabileyim.

öncelikle yalan konuşmasın sadık olsun sırdaşım olsun .
korkusuzca ona güvenmek isterim gözüm arkada kalmamalı.
babam gibi şefkatle sevsin korusun.

Gözlerinde huzuru bulmak... Sevgi dolu bi kalp ve o kalbin tek sahibi olmak.. bir kadın uğruna bütün kadınlardan vazgeçecek cesaret ve aşk..

yapmacık olmaktan ne zaman vaz geçeceğiz yaa ;)
huzur olsun,mutluluk olsun sevsin saysın... bunlar bana göre birbirimize uydurduğumuz tırvırılar...
yaşamımızda ki en kutsal şeylerden biri bu konuda bari çıkarlar içinde olmayalım..ne beklermişiz :))allahım yaaa bişey beklememeliyiz arkadaşım..beklentilerimiz olmamalı hacı,vereceği herşey ama herşey sürpriz gibi olmalı olmasını beklediğimiz değil olmasını istediğimiz şey olmalı...

Ne bekleyebılırlerkı kadınlar erkeklerden, Tabiki akşam eve erken gelip, gözlerine bakıp bitanem ne kadar güzelsin bugün seni dünden daha çok özledim demelerini beklerler :D

Bir kadın ruhuna inmesini bekler erkeğinden..ruhunun anlasılmasını ister...

İçi sevgi dolu,kocaman bir yürek isterim....Ben nasıl ki onu özümde hissediyorsam onunda beni özünde hissetmesini isterim. Kendine ve bana değer vermesini ve verdiği bu değeri hissettirmesini, yaşanabilecek bütün güzellikleri aynı zamanda olumsuzlukları sevgi ve saygı çerçevesinde birlikte yaşayabilmeyi isterim. Her ne koşulda olursa olsun yalansız olmasını,sorumluluklarını bilmesini, benimle birlikte hayatın sorumluluğunu almasını benimle birlikte çılgınlık yapmasını isterim. Söylenecek çok şey var elbet:) sanırım bu kadar yeter:)

Üst Alt