Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kadınlardaki İlginç Mekanizma!

hodbin

Üye
Konular
75
Reaksiyonlar
0
....

Buradaki yazı tarafımdan silinmiştir.

Birilerini incitmeyi göze alamadım... korktum...

İşte bu yüzden Ahmet Hakan, iyi bir yazar, ben değilim.O sevdiklerini, kalemi için feda edebiliyor, ben edemiyorum. İçinde bulunduğum ilişkiler ağı kalemimi rahat hareket ettirmeme izin vermiyor.

Bundan nefret ediyorum! Sadece yazarken değil, yaşarken de dürüst olamamak kendimden iğrenmeme sebep oluyor. Ama bir türlü tam olarak dürüst olamıyorum. İncitmeye cesaret edememek ya da onun arkasına gizlenmiş bir şeyleri kaybetme endişesi...İşte size hodbinle ilgili güzel bir zaaf.

Yorum havada kaldığı için Bleda kusura bakmasın.

Duygusal temele bağlı olan sorunlar arkadaş, dost telkinleri ile çözülemez...

kadinlardaki ilginc mekanizma
eee bunun yeri burasi bilhassa anasayfa
bi kadin olarak bakmam ama
amasi mekanizma mekanizma mekanizman daha ise yara ortam icin musait terbiyelice yazilmasini istirham ediyorum iiiki silmissin bariiii

Yazı silinmiş:confused: bu durumda zaafa yorum yapma hakkımı kullanaraktan kimin kırılma noktaları yok ki derim Hodbin, en cesur söylemlerden çekinmeyenlerin bile vardır.Sonuçta hepimiz insanız,Achilles bile topuğundan yaralanınca yaşayamadı o sakar Paris'in kırk yılda bir hedefi on ikiden vuracağı tuttu o da Achilles'e denk geldi..

Üst Alt