Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kadınları Anlamak...

Konular
31
Reaksiyonlar
0
Kadınları Anlamak...

Yıllardır kadınlar,erkeklerin kendilerini anlamadığınısöylerler.Aslında kadınları anlamak çok kolaydır.Kadınlar derler ki bütünerkekler çocuk gibidir,Bilmiyorum ama hiçbir yetişkin erkeğin parkta oynadığınıgörmedik dediğim anda aklıma şu iki söz yan yana geliyor. Çocuk ve Anlaşılamamak!

Bu konu üzerinde durmak istiyorum biraz , kadınlar fıtratgereği narin ve ince varlıklardır.Mesela kendilerine hediye alınmasından sevgisözlerinden ve ufak sürprizlerle mutlu edilmekten çok hoşlanırlar.Eğer bunlarariayet ediyorsanız zaten anlayamamak gibi de bir sorun olacağınısanmıyorum.Çünkü zaten siz kadınları anlamışsınız, he bunları yapamamdiyorsanız da 1-0 mağlup başlıyorsunuz ve neredeyse hiç anlamıyorsunuzkadınları diyebiliriz.

Mesela böyle labirentlerle dolu veya bir sarmaşığın arasındadüşünürsek olayı kimse birbirini anlayamaz yani ne kadın kadını ne de erkekerkeği bu eşler arasında da dostlar arasında da açık ca görülebilir.

Bu anlaşılamamaz lığın önüne geçmek için ne yapmalı ?
Bizler erkekler olarak ilgili davranırsak eşimize yada bayanlara
sorun kalacağını zannetmiyorum.

Bu konu nun anahtarı yine Resulullah (s.a.v) Efendimiz, hz.Aişe validemiz beni seviyormusun Ya Rasulallah ! dediğinde , aman sende bunereden çıktı yada şimdi dur işim var dadiyebilirdi.
Ne yaptı ? ne söyledi ? Kördüğüm gibi Ya Aişe dedi. Bellibir süre sonra bir kez daha sordu , cevap neydi ? İlk günkü gibi.

Ne anlıyoruz kısaca buradan.Karşındaki insana değervereceksin.İki tarafta kadında erkekte birbirine saygılı olursa bu sorunolmaktan çıkar.Erkek Seni Seviyorum dediğinde kadın ın yüreğinde değeriartar,Kadın ın güler yüzü dünyalara değişilmez ve buradan mutluluk doğar sonuçolarak ortada anlaşılmamak diye bir şey kalmaz.

Bir erkek olarak kadınları anladığıma inanıyorum.Bekarolmama rağmen bazı noktalara değinmek istedim ben kadınları eş bazındadeğerlendirip yazdım.Umarım keyifle okunacak bir yazı olmuştur selam ve duaile...Yazan:Mustafa Yalnız Kurt…

Üst Alt