Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kağıthane'de engelli rampasının önüne park edilmiş! Bunların yaptıgı insanlık mı!

murat_ist

Yeni Üye
Konular
13
Reaksiyonlar
0
öncelikle yazıcaklarım için forumdaki tüm arkadaşlardan özür diliyorum yer kağıthane sanayi mahallesi billur sokak (hande eczanesinin sokağı)34 jn 960 plakalı aracın insan olmayan yaratık sürücüsü yaya yolunu komple kapatmış yetmemiş 34 bf 9713 plakalı aracın insanlıktan nasibini almamış olan sürücüsüde onun dibine park etmiş engelsiz insanların geçemedigi bu yerde engelli insanlar nasıl geçicek adi yaratıklar size hayan desem hayvanlara hakaret olur düşüncesiz bencil cahil iki tane sürücü allah sizi ıhlas etsin.

Ben kabahati belediyelerde buluyorum.Otapark sorununu çözmeden lütfen gösteriş olsun diye yola taş döşeyip kapatmayın, geniş cocuk parkı alanlarının ustu göz boyamalık birşeyler yapılıyor oysaki parkların altı otapark olabilir.Bina yapılırken belediyeye otapark parası ödenir bu para azımsanmayacak kadar yüksek paralar buna karşı belediyelerin otopark yapması lazım fakat yapmıyor.İşin acıkçası bu şehirde yaşamayım s. gidin diyorlar.

Üst Alt