Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kağıthanede yaya kaldırımını kapatan yaratıklara yazılan cezalar

murat_ist

Yeni Üye
Konular
13
Reaksiyonlar
0

ÇOK MUTLU OLDUM UMARIM SİZDE BENİM KADAR MUTLU OLMUŞSUNUZDUR.

• aynı köşede 01.03.2013 tarihinin akşamından 02.03.2013 tarihinin saat 22.20 itibariyle hala orda duran aracı sabahtan beri 155 hattına tam 15 sefer ihbarda bulundum.saatlar sonra saat 18:00 beni arayan bir numara polis olduğunu söyleyip birazdan aracı kaldıracaklarını belirttiler adresi verdim daha sonra 1 saat kadar sonra tekrar başka bir numaradan arayan trafik polisi olduğunu söyleyen kişi bir olaya gittigini sonrasında aracı bulundugu yerden çekecegini söyledi bu kişiyede adresi tarif ettim.bu konuşmalar akşam saat 20.00 da yapılıyor ve ben 22:00 da geldigimde araç aynı yerinde duruyordu en son arayan kişiyi aradım neden çekilmediğini sordum çekici girmediğini söyledi oysaki tır girer gelip bakmamışlar bile ben çok ısrarcı olunca plakayı istedi verdim ceza kesecegim dedi burda kim suçlu ihbarları yapan benmi 15 sefer aramama rağmen görevini yapmayan polislermi aracını oraya çeken düşencesiz yaratıkmı ?

Üst Alt