Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kalbin ile oku ya da hiç okuma

murat026

Yeni Üye
Konular
10
Reaksiyonlar
0
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM(RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAHIN ADI İLE)

İnsan hep değer görmez ister bazen anne ve babasından bazen dostundan bazen toplumdan bazen sevdiği eşinden veya eş adayından
ama neden ise ona en fazla değer vereni görmez düsünmez hakkı ile gerçek değerini bilmez insana en cok değer veren süphesiz ki ALLAH(cc) hiç yokken var eden yanında koruyucu melekler görevlendiren üstün melekleri insanın yanından eksik etmeyen çesitli görevlerle onun yanında hizmet ettiren odur daha doğar doğmaz şefkatlilerin en üstünü annelerimizi bize koruyucu edende onun şefkati ve merhametidir.
Kimi zaman bizi kendi yerine koyan bize yapılan iyiliği kendine yapılmış kabul sayan gine yüce rabbimdir.Kıyamet günü sorar bir kuluna sen beni doyurdun mu diye ALLAH (cc), Kul cevap verir rabbim benim gücüm yetmezki seni doyurmaya der ALLAH (cc) cevap verin sen falan kulumu doyurmuş olsaydın aslında beni doyurmuş olurdun der bize yapılan halis iyiliklerle allah bizi vesile ederek belki başka kuluna cennet kapılarını açar belkide bize yapılan bir haksızlık yüzünden bir başka kulunu cehenneme koyar. değerin en büyüğüne bize veren rabbimize biz ne kadar değer veriyoruz.emirlerine uygun yaşayabiliyormuyuz.

NOT:Allahım sende biliyorsun ki ben bu yazı sayesinde hidayete belki bir kul erer diye yazdım ne olur sen niyetimi kabul eyle

amin

Üst Alt