Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kalça çıkığı olup da iyileşen yok mu?

güneyli1

Üye
Konular
13
Reaksiyonlar
0
benim kızım şuan 5,5 aylık ve doğumsal sağ kalça çığı var tedavisi devam ediyor güzel olumlu gelişmeler vardiyor doktor
fakat yorumlarda iyileşen görmedim hep olumsuz şeyler yazıyordu tedirgin olmaya başladım
eğer iyileşenler varsa paylaşımda bulunsunlarki onları okuyarak rahatlayalım
tesekkürler

Yusuf Bey kızınız %100 iyileşir hiç merak etmeyin. Kalça çıkıklığında erken muddahale çok önemli siz de çoktan başlamışsınız bile yürümeye başladığında hiç bir problem olmadığını göreceksiniz emin olun..

Emine hanım cevap için çok teşekkür ederim ALLAH'ın izniyle inşallah iyileşir ona baktıkça canım acıyor kıyamıyorum

İyi ki erken fark ettiniz.Çok iyi ama gerçekten işinin uzmanı bir ortepedi uzmanın gözetimi altında bulunun.İnşallah ameliyat olmadan alçı ya da onun gibi cihazlarla düzelir.Kalın bez hatta çift hazır bez bağlayın.Şimdiden geçmiş olsun.Bu sıkıntılı süreci annesi ve siz birbirinize destek olarak atlatırsınız inşallah.

tesşekkürler elif hanım kalın bez uygulaması yapıyoruz umarım sonuç alırız

bugün kızım kontrolü vardı dr kalçığının iyileştiğini söyledi 2 aylık bir tedavinin ardından çok şükür ALLAH'ıma sağlıgına kavuştu

benim yegenimde kalça çıkıgı teşhisi konmuştu küçükken amaliyat edildi ve şimdi çok saglıklı hiç bir sorunu yok ..

Yusuf bey kızınızın iyileşmesine sevindim ama siz yine de kalın bez uygulamasına devam edin.

NORMAN:
Cem bey bende küçükken kalça çıkığı ameliyatı geçirdim.Doktorlar kalçayı ameliyatla yerine oturtuyorlar ama daha sonra kemik defermasyona uğradığı için zamanla kalça kireçleniyor.Bu yüzden malasef ameliyat kaçınılmaz oluyor.Yaşım 40 ve aynı kalçadan ikinci kez ameliyat oldum.Bu sefer protezle iyileşmeye çalışıyorum.İnşallah yeğeninizin ikinci bir ameliyat olmasına gerek kalmaz.

Elif hanım kızımın tedavisini kalın bezle yapıyorduk dr da sizin dediğiniz gibi dedi geçmiş ama kalın bezi birazdaka kullanmamızı söyledi bizde kullanıyoruz
inşallah bir aksilik çıkmazda herşey yolunda gider tam sağlığına kavuşur yavrucak

Üst Alt