Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kalça kireçlenmesi ağrılarını giderebilecek etkili ağrı kesici önerebilir misiniz?

Konular
5
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar 1,5 senedir bastonla yürüyorum, ondan önce aksıyordum, ama ağrılarım öyle bir hal aldı ki hayatımı yaşayamaz oldum bu yaz izmirde doktora gidicem doktor ameliyat derse hemen kabul edicem, umarım çok sıra yoktur, ameliyattan çok korkuyorum ama artık başka çarem kalmadı bildiğiniz güçlü bir ağrı kesici var mı?

merhaba malesef ağrı kesiciler fayda etmiyo benim o kadar ağrımıyo ama bende eylülde olacağım hangi doktora nereye gideceksiniz niye yaza bıraktınız

bunun içinde ortopedi doktoruna gitmelisin ama istersen bi arvelesi dene

bu ayın sonunda gitmeyi düşünüyorum adanada yım şu anda 9 eylül üniv. hast ne gitmeyi düşünüyorum acaba çok bekler miyim hiç bilmiyorum beklerken nasıl dayanıcam onu da bilmiyorum

acil şifalar versin canım bende gittim dokuz eylüle hangi doktoru düşünüyorsun. adanada yok mu iyi bir doktor

benim ailem orda olduğu için, bana bakacak kişiler izmirde bu yüzden orada olmayı düşünüyorum bu sitede hasan havıtçıoğlu diye bir doktoru tavsiye etmişler bilmiyorum belki ona giderim, belki de ege üniv. hast ne ... aslında burda da fizik tedavi ve egzersiz programları aldım ama artık hiçbiri işe yaramıyor

sen nerde olacaksın ameliyatını

ben hasan beye gittim yarıyıl tatilinde azarlar gibi konuştu benimle moralim bozuldu özel su hast bayram mavuşoğlu var ben onda düşünüyorum bide şükrü araç bu konuda iyi diyorlar

bayram mavuşoğlu na ben yıllar önce gittim platin takılacak dedi ama sonra nail yüce ye gittim o da gerek yok dedi kilo almamaya çalış dedi, iyi ki ameliyat olmamışım Allah o doktordan razı olsun bugüne kadar ameliyatsız geldim, hasan havıtçıoğlu nasıl bir doktor niye azarlar gibi konuştu?

voltaren sr 75 deneyebilirsiniz bende avasküler nekroz sonucu kireçlenmeler vardı kullanıyordum protezden önce hala diğer taraf içinde arada kullanıyorum en iyi kesen ağrı kesiciydi kullandıklarım arasında...yemekten sonra ve bol su ile için geçmiş olsun

hasan bey moralimi bozdu aksama geçmez ağrıların geçmez tamamen dedi amaliyatın maaliyatı hakkında da bilgi vermedi birsürü sorum vardı cevapsız kaldı sorularım

nesli06;
teşekkür ederim bu ilacı doktora yazdırıcam

ümmü;
sağol ben de ona gitmem o zaman, boşuna para vermek istemem

canım bide arkadaşa dokuz eylülün başhekimi o konuda o kadar iyi değil demiş arkadaşa bayram beyi tavsiye etmiş şükrü bey de daha iyiimiş. sitede memnun olan arkadaşlar da var hasan beyden. ama ben sevmedim moralimi bozdu yani iyice. hakkımızda hayırlı olur inşallah

Mrb arkadaşlar,bendede sol dkç var.Son birkaç aydır ağrılarım oluyor,bu ameliyat yolu mu demek acaba,her kalça çıkığı ameliyata mı gider,kaçınılmaz sonmu?.düşündükçe kendimi kötü hissediyorum açıkçası...

bende kaç aydır hem fiziksel hem duygusal olarak acılar içindeyim... kaçınılmaz son evet, yada kader desek daha doğru olur. Allah yardımcımız olsun..

Üst Alt