Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kalça protezi için Bursa'da Ömer Faruk Bilgen'e ameliyat olan var mı?

leyla79

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
slm arkadaşlar ben bursadanım ve bursa'da ömer faruk bilgen adlı doktorun yanında ameliyat olan var mı?

mrb ben 3ay kadar önce ameliyat oldum gayet iyi bir doktor tek sıkıntılı durum kalça başına 5milyar alması

anlatabilir misiniz?

Gerçekten yardımınıza çok ihtiyacım var.Yaşadığınız sorunlar nelerdi,ne kadar zamanda ayağa kalktınız,öneri ve tavsiyeleriniz.Lütfen bunu benden esirgemeyin.

bende bursada uludağ ünüversitesinde ömer faruk bilgenin kardeşi sadık bilgene ameliyat oldum kesinlikle ömer hoca en iyisi 7-8 yıldır ünüversiteye devamlı gidiyorum eniyi hoca olduğu söyleniyor hiç daha olumsuz birşey duymadım zaten prof.dr. kendisi kalça ameliyatlarında en iyisi o kardeşi sadık hoca diz ameliyatlarına bakdığı için ben ona gittim...

ben 9 sene öncesi ömer faruk bilgeye ameliyat olmuştum.birde bende tümör vardı iki büklümdüm temizleyip protez konuldu şimdi çok sağlıklıyım bence türkiyede değil dünyada ilk 3 e girer..

ortopedik engellilere tavsiyem..

Prof.Dr. Ömer Faruk Bilgen 23 Ekim Salı (yarın) 14.00'de Merinos AKKM Koza Salon'da "Yaşamımızda Eklemler"i anlatacak. (BURSA)
kendisi medicabil hastanesi kurucusu ve beni de ameliyat eden doktorum. Bilgili bi hocadır. tavsiye ederim.
Ortopedi doktoru..

S. A arkadaşlar yeni üye oldum burda olan varsa protez hakkında bilgi alacaktim

Üst Alt