Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kalça Protezi takıldıktan sonra ilk basma sürecinde ayağında esneme hisseden oldu mu?

BoKSöR

Üye
Konular
9
Reaksiyonlar
0
Arkadaslar protezi takıldıktan sonra ılk basma surecınde ayagında esneme hısseden oldumu yukarı assagı oynuyor sankı benım ayagım
Bugunkı kontrolde doktoruma soyledım kaslar zayıf dedıı ama 1 ay sonrakı kontrolde guclendıkce bakalım dedıı sıkıntı geldıı bana varmı boyle bır durum normalmıdır ?
Sankı bosluk var eklemde cavaplıyan herkeze sımdıden tesekkurler

böyle birşşey hissetmedim. benimkinde aşırı hississizlik var. ama esneme gibi bişey olmdı. herkeste ayrı şeyler oluyor vallahi bende anlamadım. çok geçmiş olsun...

Hissizlık bende de var kalcada onlar normal de hıc boyle tık tık ses fln cıkıyormuu bastıgınızdaa ?

Kasların zayıf olmasına verıyorum ama kafama takılıyor yasayan kımse yokmu

slm kardeş geçmış olsun bende oldum 2 kalcadan ama böyle bir şey olmadı sadece ilk zamanlarda kaslarım çok agrı yaptı ve yürümeye başladıkca kaslarım kuvetleşmeye başladı kendinı yormadan egzersiz yap ve yürürüyüş yap kasların acilsın zamanla gecer diye düşünüyorum...

salim52;

Doktorumda kasların kuvvetlensın bıraz sonra bakalım dedıı fızık tedavı goruyorum zaten ama farklı bır sorun var gıbı gelıyor canımı sıkmaya basladı :S
eklemde bosluk var sankı neyse kaslarım kuvvetlensın bakalım hayırlısı :)

Aradan geçen zaman diliminde iş güç gezme derken epey kaslarım guclendı ama halen zayıf :) Sonuç: esnemeyı hıssedemıorum artık cok nadır ayagımı bosa brakınca
aksama yok yurume bozuklugu yok ufak tempo koşarım bıle masallah deyın :D 120 kg dan ancak 109 a dusebıldım spor hayatıma baslıyamadım yenı bı hastalık cıktı rsd fızık tedavı alıorum 1 haftası kaldı ilac kullanıyorum umarım sonrasında hersey eskısı gbı olr saygılarımla...
(Birisinin işine yarayacagı umuduyla konuyu hortlatıorum)

Üst Alt