Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kan tahlileri her hastanede farklı çıkıyor! Ne yapabilirim?

mhmt

Üye
Konular
15
Reaksiyonlar
0
6 ay boyunca karaciğer enzim tahlilleri yaptım, sonuçlar her ay daha düştü.
aile hekimliğinden üniversite hastahanesine gittim, burada değerler normal çıktı. bunun üzerine aile hekimliğini şikayet ettim, tahlilin devlet eğitim araştırma hastahanesinden yapılması istendi. burada yaptı, hepatit çıktı
kabul etmeyip yeniden kan verdim, bir dahaki tahlilde hepatip çıkmadı!
hipo tiroid tahlili yapıyor ilaç dozlarımı ayarlıyorum... ben neyapacağımı şaşırdım

insan hayatı çok ucuz?hiç kimseye güvenim kalmadı ne yapacağımı bilen varsa yardımcı olsun

gecmiş olsun maalesef doktorlara güven yok bir kac doktora daha gitmek lazım maalesef

üzgünüm

10 yıl gitmedim doktor il kalmadı parkinson hastalığını10 yıl psiyatrik tedavi yaptılar verdikleri ilaçla hastalığımı ilerlettiler şimdi ise acı gerçeği öğrendim dolandırıldığı anladım sağlık skandalı TAHLİLLER YANLIŞ hastanelerden kaçacam

Geçmiş olsun.Bence Üniversite hastanelerinde kan tahlillerine devam etmenizde fayda vardır.Devletin tahlillerde kullandığı tahlil kitleri ucuz ve farklıdır.Farklar oradan kaynaklanır.
Eğer yapılan tahlillerdeki değerler şüpheli ise aynı yerde tahlili tekrarlamakta yarar var.
Kızarak hastane değiştirmeniz zararlı olabilir.

Üst Alt