Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kapanmayan bası yaraları, Prof. Ali Barutçu ve deneyimlerim

izabel

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
merhaba yıllardır ayağımda kapanmayan yara vardı hıs kaybından dolayı ıyılesmıyordu hala var ama cok kuculdu benım gıbı sorun çekenler lütfen okuyun ve bana ulasın yada kendınız arayın senelerdır denemedıgım sey kalmadı kımse bulamaz denemedıgım seylerı gecmıyordu amelıyatlar bıle fayda etmıyordu

ben ızmırde 9 eylül üniverstesınde care buldum profösör ali barutçu bu yara konusunda uzman kendını sadece bu işe adamış cok ıyı bı dr yara poliklını açmıştır 9 eylülde bana yapılan işlem prp gıbı ama bu prf yanı trombossitten zengin fibrin demekmıs yarım cay bardağı kadar kendı kanını alıyorlar ve danımarkadan gelen özel makinelere koyup ayrıştırıyolar ve bır şiringa saf hücre elde edılıyor onuda bır başka makineye koyup jellestırıp yaraya püskurtuyolar ve yara tamamen ıglesıyor

su an benım durum ıyı cevız buyuklugundeydı meşe kadar kaldı ve aynı zamanda haftada bır yada 10 günde bır yaraya işik tutuluyor oda bı elektırıkmıs yaranın kapanmasında ve ıcten guclenmesıne yardımcı oluyor tabıkı bastan cok hızlı ıyılesıyor sonta bıraz yavaşlıyor ama yıllardır bekledim 3 ay beklemısım neolur yanı sükür dıyorum ve bu işlem maalesef sıgorta ödemıyor cunku yara konusunda sıgorta hıc bısy ödemıyor hastanede yapılan ıslem o dedıgım elektırık ışik onlar ıcın hıc bı ucret yok sıgortalı gırısi yeterlı 8 lıramı ne... işlem ucreti 3500 ..3700 arası bunu dr vermıyorsunuz özel bi kıt getırıyor fırma kısıye özel olduğu ıcın ucretlı o kıte kanınız alınıyor onunla makineye falan konuluyor dıycegım ben cok memnunum ve burayada yazdım

ne bı reklam ne başka bısy eskı konularıma bakarsanız bahsetmıstım yaradan denedıklerımden sız ıyıce arastırn dr arayın konusun allah yardımcınız olsun nerde varsa ınsalah sıfa bulur butun yaraları olan ve butun hastalar banada dua edın yeter 9 eylül universtesi izmir profösör ali barutcu

Üst Alt