Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kaplıca önerisi olan var mı?

ÖzgürKız

Aktif Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaşlar,

Yakında Türkiye’ye geliyorum ve kaplıcaları ziyaret etmek istiyorum.
Kemikler için, kaslar için, cilt için hangi kaplicalar iyidir. İçinde spa, sauna vs. de olabilir, hatta daha memnun olurum :)

Yeni yılda kemiklerimden ameliyat olacağım biraz şifa depoliyim.
Şimdiden teşekkürler!

denizlide umut termal isimli bi otel var biraz tuzlu ama cumhurbaşkanı bile geldiğinde orada kalıyor tavsiye ederim .

onu siz biliceksiniz artık ama doktoruna kadar her bişeyi bünyesinde bulunduran bi hotel

sivas kangal balıklı kaplıca sıcak çermik soğuk çermik

Bu durumda sizin için önmli olan suyun mineralidir Türkiyede
en cok mineralli şifalı su afyondadr.diger temaller 5 mineralken
afyon 32 dir .bunu göz önüne alarak afyon da bir tesis seçmenizi
öneririm

Teşekkürler arkadaşlar. Ben araştıracağım dediğiniz yerleri

afyonda orucogluna gitmistik biz gunubirlik. havuzlari,saunasi,filan guzeldi. otel olarak pahali ama senin yurolar coktur:eek:zarar etmezsin. ama afyon cekilir gibi bi yer degil. hemencecik sikilirsin. kucucuk sekerden lokumdan gecilmeyen bi sehir:(insan afyona giderse vaktine yazik.

bide yalova armutluya gitmistik. valla patladim15 gun. hicbi gezme yeri yok.yalovaya inelim dedik bi pide yiyelim bari diyince ogggg. lokantalari igrenc. masalari silerlerken bile les gibi bezlerin kokusundan oldum.hicbisi yiyemedim igrenmekten.

bereket armutludan istanbula budo varda istanbula kacip soluk aldim.
kaplica diye paraya yazik dermisim:)

afyon gazlı gölde satılık 3 tane termalim var. ucuz fiyatta da veriyorum.

5 yıldızlı termal otel. ve fiyatı 14 milyar.senede 10 gün kalma hakkın var. tapusunuda veriyorum. miras olarak da varislere geçiyor

Fiyatı 14 milyar nasıl oluyor yeni para mı eski para mı
Senede 10 gün kalma hakkı nasıl oluyor

Zooro 14 bin tl veriyosun senede 10 gün kalıyosun ister kal ister kirala sen ölürsen senin varislere kalıyo daire filan deyil otelde 1 oda ama senede 10 gün kalma hakkın var 11 gün kalamassın çünkü senden başka sahipleride var odanın :)

ilk defa Duyuyorum böyle yatırımı
Ama güzel bir yatırım, başkasına kirala yada sat 10 gün içinde.
Peki o otelin Garanti var mıydı
Neyin ne olacağı hiç bir zaman belli olmuyor ki

malik olan şahsın adına tapusu var.binayı alıp kaçaçak degil ya ? sözleşmeler var.

14 bini baglarsin. br kere gidince bikarsin. sonrada kiralamak isteyince kimse kiralamaz. bide her sene yuklu bi aidat odersin git veya gitme.

bizde armutluya IHLASZEDE bi yakinimiz kendi gitmedigi icin bizi rica minnet aidati siz odersiniz diye gondermisti.

yas is bu devremulk. paran varsa istedigin otele istedigin zaman parani ver rahatca hicbir sartlanmaya ugramadan tatilini yap.

merhaba Bursa / İnegölde Oylat kaplıcaları tavsiye ederim.

Umut termale bende bir arkadaşım ile gittim, yürüme engeli olan hatta tekerlekli sandalye kullanan arkadaşlarada çok uygun. Asansör ile termal havuza, jacuzzi, hamam, restoran...hepsine rahtlıkla ulaşılabiliniyor..engelli odaları var. Yemeklerini çok beyendik...zeytin ve zeytinyağı, petekli bal ve yeşillikler kendi ürünleri ..şahane !! tabiiki herkesin beklentisi farklıdır süper lüks değil fakat güzel ortam, yardımcılar, ilgililer.

Öncelikle gecmiş olsun
kendimden örnek vereyim 2000 Yılında Balıkesire gezmeye gittik
benim ayagıma tırnak batıyordu ve ayak baş parmagımdan iltihap akıyordu
yaklasık bir haftadır ayak parmagımdan iltihap geliyordu
tesadufen ordaki bir ucuz termal otele girdik neresi oldugunu hatırlamıyorum
aylardan mart ayı oldugunu hatırlıyorum sadece
otelin kaplıcasına girdik su okadar sıcakki dısarda kar yagıyordu
neyse otelde bir gun kaldık tam yalan olmasın 2 gun sonra ayagımdaki iltihap
gecti gözumle gormesem kendime olmasa inanamıycam ama ben bile inanamadım

Balıkesirin kaplıcalarını araştırmanı öneririm

-bolu narven
-bolu karacasu termal
-bolu mudurnu sarot kaplıcaları
-bolu seben pavlu kaplıcası

tam zamanı aslında havalar ısınmadan şöyle birkaç günlüğüne kaçabilsem...

Kaplıcalarda Afyon. Bursa hernekadar kaplıca şehri olsada Afyon kaplıca turizmi çok gelişti suları mineraller açsından daha zengin olduğu söyleniyor.

Balıkesir Edremit'te bağlı birçok kaplıca var suları çok şifalı ve bol, sauna hamam da var, Balıkesir Gönende de termal oteller var, Yalovada termal oteller var. Ankara Kızılcahamam ve Ayaşda kapilacalar var. Denizli Karahayit var, hepsine defalarca gittim hepsinin sularında farklı mineraller var hepsi çok şifalı.

Üst Alt