Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Karnımdaki spazm için nasıl bir tedavi önerirsiniz?

zeynep71

Üye
Konular
86
Reaksiyonlar
0
arkadaslar 1 hafta önce karin agrisi ile dr. gittim. karnimda spazm oldugunu soyledi. 1 tane ilac verdi. kullandim. iyice gecmeyince tekrar baska dr. dahiliyeye gittim. hareketliligimi artirmam yurumem, bol su icmem gerektigini soyledi. cok özurdilerimkarinda olusan spazm da gaz kokusu agirlasabilirmi? bunu sordugum icin ozurdilerim. dr. sordum usutmekten olabilir dedi. .bu tur rahatsizlik yasayan bilgisi olan varsa bilgi vermelerini rica ederim.

Geçmiş olsun arkadaşım. Dr un dediğıni uygula. Spasmotek kullandın mı? Karnımda kıvrılan gezen bir ağrı vardı spasmotek kullandım ben. Öncelikle iyi bir genel cerrahi dr una görün. Koku ićinse diyeceğim yediğin ićtiginden de olabilir. Tabi farklı bir hastalığınız yok ise?

spazmomen ilac kullaniyorum. agri azaldi. ben stres yaptim. sanirim. agriyi. ilaci ne kadar kullandiniz? engelli olunca bu tur. sikintilar oluyor. cevap verdiginiz icin tesekkur ederim.

Rica ederim. Benim rahatsızlığın kronik ara ara kullandım ben. Eğer ağrınız geçmiyor ise kusmanız var ise barsaklarınızda yapışıkĺık veya yoğun gaz, düğümlenme olabilir bunun için röntgen çektirdiniz mı? Çünkü röntgen de bariz belli olur.

kusma yok. ayaklarim isinmrriyor. buyuk ihtimalle onun etkisi var. ayaklar sicak olunca. daha iyiyim. su icmek ve hareket etmek. fark ettiriyor. soyledikleriniz icin saolun.

Üst Alt