Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kas biyopsisi sonrası yürüyemiyorum, ağrılar geçmiyor

Ekinpks

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma hastanesinde 10 gün evvel sol alt baldırdan 5 cm kesi ile kas biyopsisi alındı. 10 gün geçmesine rağmen hala yürüyemiyorum bacağımı gerip açamıyorum. Bana çok basit bir operasyon denmişti şuan işe bile gidemiyorum uyuşukluk ve karıncalanma ve şiddetli ağrı mevcut. Sizce bu normalmidir

Uyuşukluk kesi bölgesinde mi, yoksa bacakta genel bir uyuşma mı?

kesi yerinde değil ayağımın sol tamamında. Operasyon sırasında artık damarımı yakıyorlardı bilmiyorum elektrik çarpması gibi bir his oluştu çok şiddetli o andan itibaren uyuşukluk ve karıncalanma hiç gitmedi.

Anladım ameliyat yada küçük operasyonlarda kesi bölgesindeki kanamayı durdurmak için koter ile kanama olan bölgeyi yakıyorlar...biyopsi alınan bölge kas olduğu için Ağrı acıma normal yerlere göre daha fazla olur...ancak siz sinir hasarı tarifliyorsunuz.size önerim zaman kaybetmeden beyin ve sinir cerrahisi ile görüşmeniz.geçmiş olsun...

Cevabınız için çok teşekkürler. Tedavisi mümkünmüdür?

Onu beyin cerrahisi değerlendirecek tir.burdan bir şey demek sağlıklı olmaz...cevabını üstte verdim....

Üst Alt