Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kas hastasıyım. Botoxs tedavisinin faydası olur mu?

sonbahar.44

Aktif Üye
Konular
218
Reaksiyonlar
0
slm arkadaşlar kaslarımda gerilme oldugu için yürürken sol ayagım ister istemez kas çekmesinden diz kapaktan içe dönüyor oda yürüme bozuklugu görünütüsüne sebeb oluyo, muayene eden dç.dr kaslarının çekmesinden dolayı ayagın dönüyor dedi oraya daha çok igne yaparım düzelir inşallah dedi.arkadaşlar sizce botoxs okadar etkilimi bisefer deneme yapıldı rahatladıgımın farkına vardım.ama asıl sorun o diz kapagın ordaki kasları açıp düz basmama faydası olurmu sizce saygılarımla...

Kasları açabilemk için banada botoxs uygulamışlardı.

Bu durumda genelde insanlar ortapedis'e gider, bilmiyorum sen hangi bölüme gidiyorsun ancak kas hastalıkları servisine veya damar cerrahi bölümüne bir git.

sevgili alfi kardeşim bana nöroloji baktı sonra fizik tedaviye gönderdi fizik tedavide bi kere deneme yaptı ama çok az sıvı verdi deneme oldugu için bişe olmaz dedi ama ben hissettim yani rahatlattı evet botoxs zaten kas gevşetici,kasa direk yapıyor,inşallah 20 güne kadar tekrar yapılcak ozaman faydası olurmu bilmiyorum,o yüzden soruyorum etkisi varmı yokmu die sevgilerimle..

botokss kasları felçe uğratma yöntemi değilmi ben öyle biliyorum bu yüzündeki kırışıklıklar için botoks yapan kadınların kırışkları o şekilde gideriliyo yani kaslar felce uğratılıyo ama diğer konuardaki etkisini bilemem.

nasibe hanım evet her iki durum içinde kullanılıyor muş tıp ilerledi bana bi defa yapıldı direk kaslara girip sıvıyı enjekte ediyor araştırmalarıma göre ayagının ucuna basan bi kas hastasına uygulandıgında düz basabiliyormuş tabi kas gerilmelerinde çekmelerde inşallah banada faydası olur 20 gün sonra tekrar yapılcak..

Üst Alt