Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kayseri kök hücre ve ilik nakli merkezinde uzmanlar hastama ilgi göstermiyorlar!?

hasan57

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Kayseri kök hücre ve ilik nakli merkezinde yatan hastam var. Doktorların hasta hakkında gerekli bilgileri tam net olarak ve de karşılarına alıp açıklayıcı bilgi vermediklerini düşünüyorum.
Ve hala tedavisinin tam olarak hangi aşamada ve de hastalığın bundan sonraki sürecinin nasıl olacağı konusunda bilgilendirilmek ve hastamın şuanki psikolojik durumunun iyi olmadığını düşündüğümden aynı zamanda acilen bir konusunda uzman olan bir hekimin kendisiyle acilen görüşüp hastayı rahatlatmasini istiyorum.
Acaba çok mu sey istiyorum?
Bu feryadımı duyan, orada bulunan ilgili saygıdeğer doktorlarımızdan rica ediyorum. İlginizden dolayı şükranlarımı sunuyorum.

Hasan bey,
Konuyla bilgim yok ama hastanız niçin yatıyor orada? Kök hücre için mi yatıyor, yoksa başka bir ameliyat için mi?

kok hucre nakli icin hafta basinda yatti yirmi gun hatta daha fazla yatacagi soylendi

Bu konuda bizden istediğiniz nedir hocam?

hastamizin rahatsizligiyla ilgili sikintilari nedeniyle pisikolojisinin bozuk oldugu cektigi acilar yetmezmis gibi birde zaman zaman yapilan biyopsiler yuzunden bazen tedaviden vazgecmeye varan kararlar esigine geldigine sahit oluyoruz bu konuda ilgili hekimlerin sadece bizim hastamiza degil diger tum hastalara pisikolojik destegin verilmesi yonunde acilen birseyler yapila bilecegine inandigim icin sizleri rahatsiz ediyorum eger gereken yerlere sesimi duyura bilirseniz sizlere sonsuz tesekkurlerimi arz ederim

kayseride kök hücre nakli yapılıyormuşmu???yeni duydum...omurilik içinmi bu kök hücre???

Üst Alt