Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kazayla iki parmağım incidi ve şişti. Ne yapabilirim?

Ahmet2

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba dostlar forumda yeniyim konuyu yanlış yere açtıysam ozür dilerim.Neyse konuya gelelim bundan 39 gün önce arkadaşlar arasında futbol oynuyorduk aniden top sağ elimin işaret ve orta parmağıma çarptı o zamam baya bir açımıştı ama maçı kazanma heycanı vardı içimde takmadım geçer dedim birazdan ama 2 gün sonra morardı ve şişti ve acıyordu gene kendi kendimi dedim incilemedir geçer bi 2 haftaya kadar.Tam şuan üzerinden 39 gün geçti ama hala ağrıyor morluğu gitti ama şişliği az indi ve işaret ve orta parmağı katlayıp üzerine bastırnca ağrıyor.Sol elimi yumruk yapıp açarken daha rahat açıyorum ama sağ elimi yumruk yapıp açtığımdaaz bi hareket kısıtlılığı var ne yapabilirim dostlarım ?

Röntgen çektirsenbelli olmaz mı ne olup olmadığı. Sağlık ocağına gidip aile hekimine anlat istersen.

Kırılıp yanlış kaynıyor ya da çatlamış olabilir. Kesinlikle en yakın sağlık ocağına gidip kontrol ettir Ahmet.

Üst Alt