Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kekemelik var. Sesli kitap okumak istiyorum

c.s.

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Bende tutukluk - kekemelik var ve bunu için beni dinleyebilecek sıkılmadan, görme engelli arkadaşlara telefonda kitap okumak isterim. İlk etapta beğenmezlerse ses tonumu ve diksiyonumu bırakabiliriz sorun olmaz benim için. Çivi çiviyi çözer taktiği kullanacağım çünkü İlgili arkadaşlarımız yada arkadaşların arkadaşları varsa bana buradan yazarsa ben de o arkadaşımız mutlu oluruz sanırım : )

ben dinlerim kardeş.. Bende aynı orunu yaşıyorum. Çok kötü bir durum. Bu durumu yaşayan kadar kimse anlayamaz. O yüzden birbirimize destek verirsek daha kolay geçer.

https://www.youtube.com/channel/UCcDECUHAxFc4yTiMkWdjPUQ Merhaba arkadaşlar kekemelik üzerine açtığım kanalda çeşitli çalışmalar yaparak diğer kekeme arkadaşlarımıza cesaret kazandırıp kekemeleğin aslında o kadarda kötü bi durum olmadığını göstermeyi hedefliyoruz kanala abone olup bizlerede destek olabilirsiniz

Üst Alt