Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kemik iltihabı devam ederse bacağımı keserler mi?

Konular
19
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar bende oturağımda yara oluştu ve samsunda emara girdim doktorum kemikte intiap var dedi istanbul balta limanına sevketti ama baltalimanı beni kabul etmedi samsunda olursun diye ve gazi hastanesinde oldum kapandı akinti devam etti gene acildi buseferde samsun egitim araştirma hastanesinde oldum

doktorum siz engellilerde kemikte intiap olurdedi amaliyati gercekleştirdi ve kemiği kazidim çok derine gidemedim dedi yara 2 ayda kapandı yaklaşik 4 ay çok iyiydikbi sişlik oluştu bende bi üşüme bi titreme halsizlik iştahsizlik gece iyne ucu genişliğinde delik acildi ve sapsarı şekilde bi cay bardagini doldurcakkadar intiap akti

ertesigun toktoruma gittim sıktı bi okadarda o cikardi biseyyok dedi kirmizi ampul kan gibi olan ilaci sikarsiniz icine kuruturuz dedi gonderdi bende tekrar emara girmek istedigimi soyledim ayin ikisinde emarım var tek korkum kemik intiapinin devam etmesi hic başina gelen oldumu bu takim kemik intiapi kesilirmi kalcadan bacağim

Üst Alt